banehvitrin support


۱٫پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

در این روش در هنگام ثبت سفارش در بانه ویترین به درگاه اینترنتی بانک ها متصل شده و پرداخت را انجام می دهید  و یا از طریق فرم پرداخت اینترنتی موجود در بانه ویترین، با درج مشخصات خود و میزان مبلغ بصورت دستی واریزی را به صورت آنلاین پرداخت و ثبت می کنید. برای استفاده از این روش به چند چیز احتیاج دارید:

  • شماره ۱۶ رقمی کارت: این شماره روی کارت بانکی شما ثبت شده است.
  • رمز خرید اینترنتی(رمز دوم): این رمز را میتوانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود دریافت کنید.کارت را وارد کرده و در قسمت رمز دوم یا تغییر رمز شماره دلخواه و مطمئن خود را وارد می کنید.
  • کد CVV2: این کد یک عدد ۳ یا ۴رقمی ست که پشت تمام کارت های بانکی درج شده است. درواقع یک کد امنیتی ست که در خریدهای اینترنتی کاربرد دارد.
  • تاریخ انقضا: این مورد هم روی خود کارت ها ثبت شده است البته برخی از کارت ها تاریخ انقضا ندارند که برای آنها در قسمت ماه عدد۱۲ و در قسمت سال عدد ۹۹ را وارد کنید.

۲٫پرداخت در محل

اگرچه پرداخت اینترنتی روش سریع و مطمئنی است اما بعضی از مشتریان تمایل دارند که پس از دریافت سفارششان هزینه را پرداخت کنند.که این روش خود به سه طریق انجام می شود:

  • پرداخت با کارت بانکی درمحل دریافت سفارش: این روش با (pos) یا همان دستگاه کارتخوان پرداخت می شود.
  • پرداخت از طریق سامانه USSD: دراین روش هزینه سفارش با استفاده از کد USSD و از طریق تلفن همراه پرداخت می شود تنها کافیست از گوشی موبایل خود کد #۲۰۱۵۰۳۷*۳*۷۴۱* را شماره گیری نموده و مبلغ مورد نظر را به ریال وارد کرده و با استفاده از شماره کارت و رمز اینترنتی یا همان رمز دوم پرداخت های بالای ۲۰۰ هزار ریال را به راحتی و بدون نیاز به اینترنت به حساب بانه ویترین واریز نمایید! .
  • پرداخت نقدی در محل دریافت سفارش: دراین روش هزینه به صورت نقدی و یا کارت به کارت به پیک پرداخت و پیک آن را به حساب شرکت واریز می کند.

۳٫پرداخت کارت به کارت

این روش برای مشتریانی ست که به هیچ کدام از روش های قبل نتوانند پرداخت خود را انجام دهند.این مشتریان مبلغ را به صورت کارت به کارت به شماره های درج شده در فروشگاه واریز کرده و رسید آن را برای پشتیبان فروش ارسال کرده یا به پیک تحویل می دهند.

۴٫پرداخت از طریق اعتبار موجود در حساب کاربری:

در صورتی که از قبل در حساب کاربری خود در سایت شارژ حساب نموده باشید و مبلغ اعتبار شما تایید شده باشد می توانید پرداخت لازم را با توجه به میزان آن استفاده نمایید و پرداخت فاکتور یا پیش پرداخت را از آن اعتبار موجود خود انجام دهید.


شماره حساب های مدیریت فروشگاه :

نام بانک

شماره حساب

شماره کارت

 ملی

۰۳۲۲۱۱۰۹۰۷۰۰۹

۶۰۳۷۹۹۷۳۰۱۳۸۱۴۵۶

ملت

۲۱۶۷۳۰۸۵۵۵

۶۱۰۴۳۳۷۶۷۵۱۹۵۳۷۲

صادرات

؟

۶۰۳۷۶۹۱۶۵۴۱۷۳۹۸۸

سپه

؟

؟

سایر …

تماس بگیرید!

تماس بگیرید!

شبا بانک ملت

IR980120010000002167308555

به نام آقای امید عزیزی

فرم پرداخت اینترنتی

کد USSD :


اشتراک در تلگرام

ارتباط با پشتیبانی بانه ویترین

آیا تمایل دارید به شما کمک کنم؟

بله لطفا خیر