• مشاوره صحیح
 • قیمت مناسب
 • اصالت کالا
 • بانه ویترین
روش نصب و کار با کولر گازی جنرال

روش نصب کولر گازی جنرال

کولر گازی جنرال به عنوان یکی از خطوط معروف کولر گازی با کیفیت در بازار، خرید و استفاده از کولرهای گازی جنرال برای بسیاری از افراد محبوبیت دارد. اگر به تازگی یک کولر گازی جنرال خریداری کرده‌اید و نمی‌دانید چگونه از کنترل کولر گازی جنرال استفاده کنید، اطلاعات زیر ممکن است برای شما مفید باشد.

دستورالعمل های مربوط به نحوه صحیح نصب کولر گازی توسط تکنسین‌های تبرید با سال‌ها تجربه در این حرفه به اشتراک گذاشته شده است. این مقاله از وبلاگ بانه ویترین جزیی ترین دستورالعمل‌ها را در مورد نحوه نصب کولر گازی با استانداردترین استانداردها ارائه می‌دهد و همچنین به وضوح نشان می‌دهد که کدام مکان‌ها برای نصب مناسب هستند.

روش نصب و کار با کولر گازی جنرال
روش نصب کولر گازی جنرال

1.انتخاب محل مناسب برای نصب

انتخاب محل نصب مناسب تاثیر زیادی در عملکرد و صرفه جویی انرژی کولر گازی دارد. بر این اساس، یونیت خارجی و داخلی کولر گازی جنرال اصول عملکرد متفاوتی دارند، بنابراین نیاز به محل نصب جداگانه خواهند داشت. در انتخاب محل نصب کولر گازی مناسب باید به نکاتی توجه کنید:

اجتناب از نور خورشید: نور خورشید می‌تواند دمای بالایی را در اتاق ایجاد کند. اگر کولر گازی را نزدیک پنجره یا جایی که نور مستقیم خورشید می‌تابد، قرار دهید، کولر گازی باید برای خنک کردن فضا بیشتر کار کند. این کار انرژی بیشتری مصرف می‌کند و قبض برق شما را افزایش می‌دهد. از قرار دادن کولر در چنین موقعیتی خودداری کنید و از پرده یا پرده برای جلوگیری از آفتاب استفاده کنید.

از گردش هوا اطمینان حاصل کنید: برای اینکه کولر گازی جنرال به طور موثر کار کند، هوای اتاق باید به راحتی گردش کند. از قرار دادن کولر در محلی که توسط مبلمان یا مبلمان مسدود شده است خودداری کنید. اگر هوا به خوبی گردش نکند، کولر گازی نمی‌تواند فضا را به طور موثر خنک کند.

تعمیر و نگهداری راحت: اطمینان حاصل کنید که می‌توانید به راحتی به کولر گازی برای تمیز کردن و نگهداری دسترسی داشته باشید. تهویه مطبوع باید به طور مرتب تمیز شوند تا عملکرد خنک کنندگی و تبرید خوبی داشته باشند. اگر در مکانی صعب‌العبور واقع شود، تعمیر و نگهداری پیچیده‌تر می‌شود و ممکن است نادیده گرفته شود.

محل قرارگیری یونیت داخلی: هنگام نصب کولر گازی جنرال، باید مطمئن شوید که یونیت داخلی دور از مکان‌هایی با گرما یا منابع گرما بزرگ قرار گرفته است، محل برای جلوگیری از لرزش دستگاه امن است و نزدیک منبع برق است.

محل نصب یونیت خارجی: معمولاً برای قرار دادن در خارج از اتاق تهویه مطبوع انتخاب می‌شود. اما در هنگام نصب کندانسور باید توجه داشت که از قرار دادن کندانسور در گوشه‌ای با حداقل فاصله 5 سانتی متری از کندانسور تا دیوار با اجسام دیگر حداقل 0.25 متر در هر طرف خودداری شود.

علاوه بر این، برخی از مکان‌هایی که هنگام نصب کندانسور کولر گازی باید به آن توجه کنید عبارتند از: از قرار دادن کندانسور در مکان‌های با نور مستقیم خورشید، مکان‌هایی با باد و برگ زیاد، عدم قرار دادن مستقیم روی زمین، قرار دادن کندانسور در پایین‌تر از یونیت بیرونی ،…

روش نصب و کار با کولر گازی جنرال
انتخاب محل مناسب برای نصب

2.تعیین محل لوله زهکشی

تعیین محل لوله زهکشی مرحله مهمی در فرآیند نصب کولر گازی جنرال است. مشخص است که لوله زهکشی وظیفه خروج آب تغلیظ شده از کولر گازی را بر عهده دارد. بنابراین، هنگام انتخاب مکانی برای لوله زهکشی، باید آن را در مکانی قرار دهید که بتواند به تخلیه مستقیم آب به سیستم لوله کمک کند. علاوه بر وظیفه فوق، تعیین محل صحیح لوله‌های زهکشی می‌تواند از مشکلات زیر جلوگیری کند:

جلوگیری از نشت آب: اگر لوله تخلیه به درستی قرار نگیرد، آب می‌تواند از کولر گازی جاری شود و باعث نشت آب روی دیوار یا کف شود. این می‌تواند به ساختار خانه آسیب برساند و شرایطی را برای رشد کپک ایجاد کند.

نگهداری آسان: قرار دادن صحیح لوله تخلیه به شما کمک می‌کند تا به راحتی کولر گازی را نگهداری و تمیز کنید. این همچنین به جلوگیری از تجمع کثیفی یا باقیمانده در هنگام تخلیه آب کمک می‌کند.

3.نحوه صحیح نصب کندانسور کولر گازی

نحوه نصب کولر گازی جنرال با یونیت داخلی خیلی سخت نیست، فقط باید این دستورالعمل‌های دقیق را دنبال کنید:

مرحله 1: مکان مناسب را انتخاب کنید

از نصب یونیت داخلی در مکان‌هایی که نور خورشید به طور مستقیم می‌تابد یا اختلاف دمای زیادی وجود دارد مانند در یا پنجره، خودداری کنید. این کار از برخورد مستقیم هوای سرد با هوای گرم جلوگیری کرده و از تعریق و نشت آب از کولر جلوگیری می‌کند.

مرحله 2: از جریان هوای مناسب اطمینان حاصل کنید

کولر گازی جنرال را طوری نصب کنید که هوای سرد در سراسر اتاق جریان داشته باشد و از وزش باد به صورت افقی یا گوشه اتاق جلوگیری شود. این به اطمینان از توزیع یکنواخت دما در سراسر فضا کمک می‌کند. از نصب یونیت داخلی در مکانی پوشیده از اشیا خودداری کنید، زیرا ممکن است بر عملکرد و افزایش مصرف برق تأثیر بگذارد.

دستورالعمل‌های نصب سازنده را دنبال کنید یا به دنبال نصب حرفه‌ای باشید تا مطمئن شوید که دستگاه به طور موثر و ایمن کار می‌کند.

مرحله 3 : عایق را به درستی بپیچید

هنگام نصب سیم‌های مسی و لوله‌های مبرد، عایق را با دقت بپیچید تا از هدر رفتن گرما و مبرد جلوگیری شود.

مرحله 4: ارتفاع مناسب را تنظیم کنید

مطمئن شوید که کندانسور در ارتفاع مناسب برای نگهداری و تمیز کردن آسان نصب شده است.

استانداردترین مراحل نصب کولر گازی جنرال پس از انتخاب واحد داخلی در محل مناسب، تکنسین‌ها نسبت به تنظیم و نصب اقدام می‌کنند .

روش نصب و کار با کولر گازی جنرال
نحوه صحیح نصب کندانسور کولر گازی

4.نحوه مسیر دهی سیم مسی از یونیت داخلی به یونیت خارجی

مرحله 1: لوله سیم را خم کنید تا با محل یونیت خارجی مطابقت داشته باشد. این اطمینان حاصل می‌کند که شلنگ به اندازه کافی بلند است تا دو قسمت اصلی سیستم تهویه مطبوع را به هم متصل کند.

مرحله 2: از یک انبردست مخصوص برای باز کردن انتهای لوله مسی استفاده کنید، سپس آن را به سیم مسی بیرونی متصل کنید.

نکته: فرآیند فلر کردن نوک لوله مسی بسیار مهم است. لوله باید با ابزارهای تخصصی، پیروی از تکنیک‌های صحیح، شعله‌ور شود و باید به طور محکم با سر اتصال منطبق شود تا اطمینان حاصل شود که بخار سرد و مبرد در طول استفاده نشت نمی‌کند.

مرحله 3: انتهای لوله سیم را به سیم مسی در خارج وصل کنید. انتهای لوله سیم دارای یک رابط خواهد بود و باید آن را به سیم مسی وصل کنید. اطمینان حاصل کنید که اتصال محکم باشد تا از نشت هوای سرد یا مبرد جلوگیری شود. پس از اتمام اتصال، با استفاده از آچار یا ابزار مناسب، دو نقطه اتصال را به هم محکم کنید.

5.یونیت خارجی کولر گازی جنرال را به درستی نصب کنید

در زیر دستورالعمل‌های گام به گام برای نصب صحیح کندانسور کولر گازی جنرال آورده شده است:

 • مرحله 1: دو پایه یونیت خارجی را اندازه بگیرید و فاصله بین آنها را برای تعمیر یونیت خارجی تعیین کنید. این تضمین می‌کند که یونیت خارجی متعادل و پایدار است.
 • مرحله 2: از یک سطح برای تراز کردن محل نصب کندانسور استفاده کنید تا متعادل شود. این تضمین می‌کند که یونیت بیرونی کج یا نامناسب نباشد.
 • مرحله 3: میله L شکل را در موقعیت تعیین شده به دیوار بچسبانید. سپس با استفاده از مته میله L را با پیچ ثابت کنید.
 • مرحله 4: بخاری را روی میله L شکل نصب شده روی دیوار قرار دهید و شروع به اتصال کنید. سیم مسی را که در مراحل قبل آماده کردید به کندانسور کولر گازی جنرال وصل کنید. برای سفت کردن کانکتورها از آچار استفاده کنید.
 • مرحله 5: یونیت خارجی را با اتصال سیم‌ها طبق دستورالعمل سازنده به صورت برقی وصل کنید. سپس، برای اطمینان از ایمنی و جلوگیری از نشتی، عایق را دور شیر گاز و مبرد روی کندانسور بپیچید.

توجه: نصب یونیت خارجی باید با دقت و طبق دستورالعمل سازنده انجام شود تا از عملکرد خوب کولر اطمینان حاصل شود. اگر اعتماد به نفس ندارید یا مهارت‌های لازم را ندارید، باید به دنبال یک تکنسین متخصص یا با تجربه برای انجام این کار باشید.

6.کولر گازی جنرال را تست کنید

تست کولر گازی جنرال به اطمینان از عملکرد صحیح آن پس از انجام مراحل نصب یا نگهداری تهویه مطبوع کمک می‌کند. این تضمین می‌کند که تمام اجزای دستگاه به درستی کار کنند. اجرای آزمایشی به تشخیص اینکه آیا کولر گازی دارای مشکلاتی مانند نشت هوای سرد است یا خیر کمک می‌کند و می‌توان اقدامات اصلاحی لازم را انجام داد.

اگر در حین اجرای آزمایشی مشکلی پیش بیاید، می‌توانید زودتر آن را تشخیص دهید و از بدتر شدن آن جلوگیری کنید. پس از نصب، کولر گازی جنرال را تست کنید تا بررسی کنید که آیا خوب کار می‌کند یا خیر تا بتوان به سرعت آن را تنظیم کرد.

روش نصب و کار با کولر گازی جنرال
کولر گازی جنرال را تست کنید

روش استفاده از کنترل کولر گازی جنرال

بسیاری از مشتریان فروشگاه بانه ویترین اغلب تماس می‌گیرند تا در مورد نحوه استفاده از کنترل‌های تهویه مطبوع دو طرفه و یک طرفه جنرال بپرسند. برای راحتی همه، تیم فنی باتجربه ما برای جمع‌آوری دستورالعمل‌های دقیق استفاده از ریموت کنترل را در ادامه برای شما توضیح می‌دهد تا به مشتریان کمک کند به راحتی از محصول استفاده کنند.

عملکرد دکمه ها در ریموت کنترل

روی کنترل از راه دور کولر گازی جنرال 12 دکمه عملکرد وجود دارد که اطلاعات در کنار آنها برای درک آسان چاپ شده است.

1. با Start/Stop – دستگاه را روشن/خاموش کنید،
2. با  MODE – حالت کار را انتخاب کنید،
 • خودکار – به طور خودکار دما، رطوبت و سرعت فن را بر اساس تفاوت بین دمای اتاق و دمای بیرون انتخاب می‌کند
 • خشک – رطوبت زدایی می‌کند (مناسب برای روزهای مرطوب)،
 • فن – فقط فن و فیلتر هوا را کار می‌کند، دمای اتاق را تنظیم نمی‌کند.
روش نصب و کار با کولر گازی جنرال
عملکرد دکمه ها در ریموت کنترل
3. Fan – برای تنظیم سرعت فن، از جمله 5 سطح استفاده می‌شود:
 • خودکار – به طور خودکار سرعت فن را با توجه به حالت کار تنظیم می‌کند،\
 • سرعت بالا
 • سرعت متوسط
 • سرعت کم
 • آرام – بی صدا، کمترین سرعت
4. Set Temp: تنظیم دما (18 تا 30 درجه)

حالت‌های تنظیم دما عبارتند از:

 • خودکار – به طور خودکار
 • خنک – خنک کننده
 • خشک

*توجه: دما را نمی‌توان در حالت فن تنظیم کرد.

روش نصب و کار با کولر گازی جنرال
عملکرد دکمه ها در ریموت کنترل
5. Reset – همه تنظیمات را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید

هنگام فشار دادن دکمه تنظیم مجدد، به آرامی با نوک یک قلم توپ یا یک جسم کوچک فشار دهید. در جهت عمود بر کنترل فشار دهید.

6. Swing – پره‌های عمودی را روشن کنید، فلپ به طور مداوم می‌چرخد
7. Set – جهت باد را به صورت عمودی تنظیم می‌کند
8. Time Cancel – تایمر روشن/خاموش را لغو کنید
9. On Timer – زمان روشن کردن دستگاه را تنظیم کنید

با هر بار فشار دادن دکمه، زمان انتظار برای روشن کردن دستگاه به صورت زیر تغییر می‌کند: 0.5➝1.0➝1.5➝2.0➝…➝9.5➝10➝11➝12 (ساعت)

10. Off Timer – تایمر برای خاموش کردن دستگاه

با هر بار فشار دادن دکمه، زمان خاموش شدن به صورت زیر تغییر می‌کند: 0.5➝1,0➝1,5➝2,0➝…➝9,5➝ 10➝11➝12 (ساعت)

از این تنظیم فقط زمانی استفاده کنید که کولر گازی روشن است.

11. Sleep timer – دوره زمانی را برای حالت خواب تنظیم کنید

با هر بار فشار دادن دکمه، زمان به صورت زیر تغییر می‌کند: 1.0➝2.0➝3.0➝5.0➝7.0➝9.0 (ساعت). زمانی را تنظیم کنید که نشانگر روی کنترل از راه دور چشمک بزند. برای تکرار تایمر، زمانی که نشانگر نمایش داده نمی‌شود، دکمه را فشار دهید. اگر وقفه‌ای مانند قطع برق یا قطع برق رخ دهد، تنظیمات ساعت به درستی اجرا نمی‌شود. در این صورت، نشانگر تایمر روی کولر گازی چشمک می‌زند، کاربر باید زمان را تنظیم مجدد کند.

12. Test Run – اجرای آزمایشی

فقط هنگام اولین نصب دستگاه استفاده کنید. در طول استفاده معمولی این دکمه را فشار ندهید، زیرا ممکن است باعث اختلال در عملکرد شود. برای لغو اجرای آزمایشی ناخواسته، باید کولر گازی را با فشار دادن دکمه Start/Stop خاموش کنید.

روش نصب و کار با کولر گازی جنرال
دستورالعمل استفاده از کنترل کولر گازی جنرال

دستورالعمل استفاده از کنترل کولر گازی جنرال

1. دما را با 2 دکمه Set Temp روی کنترل تنظیم کنید برای افزایش/کاهش دما، 2 دکمه Set Temp  را فشار دهید. محدوده دمای قابل تنظیم از 18 تا 30 درجه سانتیگراد در حالت فن قابل تنظیم نیست.

2. فلپ هوای عمودی را روشن کنید دکمه Swing را فشار دهید تا این ویژگی فعال شود. اگر می خواهید آن را خاموش کنید، دوباره آن را فشار دهید.

3. تنظیمات پیش فرض (تنظیمات کارخانه) ریموت را بازیابی کنید روی دکمه Reset کلیک کنید تا تمام تنظیمات فعلی پاک شود. باید به آرامی با یک جسم کوچک فشار دهید.

4. جهت باد عمودی را روی خط کولر گازی اینورتر دو طرفه تنظیم کنید برای فعال کردن این ویژگی دکمه Set را فشار دهید . جهت باد را تا زمانی که دوست دارید تنظیم کنید، سپس دکمه Set را برای توقف فشار دهید.

5. یک تایمر تنظیم کنید دکمه On Timer را فشار دهید تا تایمر تنظیم شود تا کولر گازی روشن شود. دکمه Off Timer را فشار دهید تا تایمر را برای خاموش کردن کولر تنظیم کنید. با هر بار فشار دادن دکمه، زمان تقریباً 30 دقیقه افزایش می‌یابد. تنظیمات را از 30 دقیقه به 12 ساعت محدود کنید.

هنگامی که به تنظیم زمان ادامه می‌دهید، چراغ نشانگر روی کنترل چشمک می‌زند، زمانی که نشانگر ثابت می‌ماند، ظرف 3 ثانیه تنظیم می‌شود. دکمه Time Cancel را فشار دهید تا تنظیمات تایمر لغو شود.

6. زمان روشن کردن حالت خواب (Sleep) را تنظیم کنید. دکمه Sleep timer را فشار دهید تا تایمر تنظیم شود تا به حالت خواب بروید. هر بار که فشار می دهید، زمان 1 ساعت افزایش می‌یابد و می‌توان برای حدود 1-9 ساعت برنامه ریزی کرد.

زمان چشمک زدن نشانگر را تنظیم کنید و زمانی که نشانگر نمایش داده نمی‌شود، تایمر را با فشار دادن دکمه تکرار کنید. اگر وقفه‌ای مانند قطع برق یا خاموش شدن وجود دارد، نصب باید دوباره نصب شود.

در صورت داشتن سوال دیگری با ما در ارتباط باشید!

تماس با کارشناسان بانه ویترین: ۹-۰۹۱۲۹۴۳۰۹۳۵

 1. ایمان کریمی

  ایمان کریمی

  برای نصب کولر گازی جنرال نیاز به تخصص خاصی دارم؟

  • خانم فتحی

   خانم فتحی

   سلام و درود جناب آقای کریمی
   بله، نصب کولر گازی جنرال نیازمند دانش و تجربه در زمینه تاسیسات و تهویه مطبوع است. بهتر است از تعمیرکاران مجرب یا شرکت‌های مجاز برای نصب این دستگاه‌ها استفاده کنید تا از نصب صحیح و بهینه اطمینان حاصل کنید.
   با تشکر

 2. مانیا قادری

  مانیا قادری

  چگونه مکان مناسب برای نصب کولر گازی جنرال را انتخاب کنم؟

  • خانم فتحی

   خانم فتحی

   سلام و درود سرکار خانم قادری
   مطمئن شوید که محل نصب دسترسی به خطوط لوله‌کشی و خطوط برق دارد.
   محل نصب باید از نظر تهویه مناسب باشد و به آسانی به هوا دسترسی داشته باشد.
   از نصب دستگاه در مکان‌هایی که از دیدگاه ایمنی مسائلی وجود دارد، خودداری کنید.
   با تشکر

 3. هیدیه زارعی

  هیدیه زارعی

  چگونه میتونم کولر گازی جنرال را به سیستم برق و لوله‌کشی وصل کنم؟

  • خانم فتحی

   خانم فتحی

   سلام و درود سرکار خانم زارعی
   ابتدا، به دقت دستورالعمل نصب کولر گازی جنرال را مطالعه کرده و به طور صحیح لوله‌کشی و برق را آماده کنید.
   لوله‌های فشاری و خطوط برق را با دقت به دستگاه داخلی و خارجی متصل کنید.
   پس از اتصال، مطمئن شوید که همه اتصالات به درستی و طبق استانداردهای ایمنی انجام شده است.
   با تشکر

 4. هنگامه محمودی

  هنگامه محمودی

  قیمت کولر گازی جنرال و جنرال گلد با هم متفاوت است؟

  • خانم فتحی

   خانم فتحی

   سلام و درود سرکار خانم محمودی
   بله، قیمت کولر گازی جنرال و جنرال گلد معمولا متفاوت است و بستگی به ویژگی‌ها، فناوری‌ها، و کیفیت ساخت آن‌ها دارد. جنرال گلد که معمولا ویژگی‌های پیشرفته‌تری دارد، ممکن است قیمت بیشتری نسبت به کولر گازی جنرال داشته باشد.
   با تشکز

 5. یارا ریاحی

  یارا ریاحی

  آیا برای استفاده در مناطق مختلف، تفاوتی بین کولر گازی جنرال و جنرال گلد وجود دارد؟

  • خانم فتحی

   خانم فتحی

   سلام و درود جناب آقای ریاحی
   هر دو کولر گازی جنرال و جنرال گلد معمولا برای استفاده در مناطق مختلف مناسب هستند. با این حال، برخی مدل‌های جنرال گلد ممکن است دارای فناوری‌های خاصی باشند که به بهبود کارایی در شرایط محیطی خاص کمک می‌کنند، مانند مقاومت بیشتر در برابر رطوبت یا دمای بالا.
   با تشکر

 6. یونا محمدی دوست

  یونا محمدی دوست

  چگونه میتونم بین کولر گازی جنرال و جنرال گلد تفاوتو در طول عمر و مقاومت آن‌ها مشخص کنم؟

  • خانم فتحی

   خانم فتحی

   سلام و درود جناب آقای محمدی دوست
   برای بررسی عمر و مقاومت کولر گازی جنرال و جنرال گلد، می‌توانید به نکات بررسی مدت گارانتی و نظرات کاربران توجه کنید.
   با تشکر

 7. سیدعلی هاشمی

  سیدعلی هاشمی

  آیا کولر گازی جنرال و جنرال گلد در کارایی خود تفاوتی دارند؟

  • خانم فتحی

   خانم فتحی

   سلام و درود جناب آقای هاشمی
   بله، کولر گازی جنرال گزینه‌ای مناسب برای استفاده روزانه و در شرایط معمولی است. این مدل‌ها از نظر کارایی و عملکرد به طور کلی شبیه هم هستند. اما، جنرال گلد عموما با ویژگی‌های بیشتری مانند کارایی بالاتر، صدای کمتر در عملکرد و قابلیت‌های پیشرفته‌تری مانند فناوری‌های انرژی مصرفی کمتر یا طراحی بهتر و … شناخته می‌شوند.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه کولر گازی ایوولی و هایسنس
مقایسه کولر گازی ایوولی و هایسنس

مقایسه کولر گازی ایوولی و هایسنس کولرهای گازی یکی از برجسته ترین محصولاتی هستند که در دهه جدید مخاطب‌های زیادی را به خود جذب می‌نمایند. این کولرها با وجود قابلیت‌های بی‌نظیری که دارند، روز به روز  سبب افزایش آسایش و راحتی مصرف کنندگان می‌شوند. سیستم‌های...

اگر کولر گازی روشن نشود، چه مواردی نیاز به بررسی دارد؟
اگر کولر گازی روشن نشود، چه مواردی نیاز به بررسی دارد؟

اگر کولر گازی روشن نشود احتمالا شما هم با مشکل روشن نشدن کولر گازی خود مواجه شده اید. این امر در روز های گرم تابستان می تواند بسیار اذیت کننده و مشکل ساز باشد. کولر گازی ها به دلیل عملکرد پیوسته و طولانی مدتی که...

اگر کولر گازی آب بدهد، چه اقداماتی باید انجام شود؟
اگر کولر گازی آب بدهد، چه اقداماتی باید انجام شود؟

اگر کولر گازی آب بدهد  کولر گازی ها  نقش بسیار مهمی را در تنظیم دمای محیط ایفا می کنند. امروزه اهمیت و ضرورت استفاده از این دستگاه ها برای متعادل کردن دمای منزل و سایر محیط ها بر کسی پوشیده نیست. اما استفاده مداوم از...

مقایسه کولر گازی ایوولی با جی پلاس
مقایسه کولر گازی ایوولی با جی پلاس

بررسی و مقایسه کولر گازی ایوولی با جی پلاس کولر گازی ایوولی و جی پلاس دو برند معروف با ویژگی‌های متفاوت هستند. ایوولی با فناوری‌های پیشرفته مانند اینورتر و کم مصرفی انرژی معروف است، در حالی که جی پلاس با کیفیت ساخت بالا و عملکرد...

آموزش نصب و کار با کولر گازی ایستاده
آموزش نصب و کار با کولر گازی ایستاده

روش نصب کولر گازی ایستاده آیا نصب کولر گازی ایستاده پیچیده است؟ اینکه چه ابزارهایی باید آماده شوند، سوالاتی هستند که بسیاری از مشتریان به آن علاقه دارند. در مقاله زیر کارشناسان بانه ویترین می‌خواهند دستورالعمل نصب کولر گازی استاندارد ایستاده را ارائه دهند. ما...

آموزش نصب و کار با کولر گازی پرتابل
آموزش نصب و کار با کولر گازی پرتابل

آموزش نصب کولر گازی پرتابل سیستم‌های تهویه مطبوع قابل حمل محبوب ترین راه‌حل در تابستان 2020 هستند. با طراحی جمع و جور و راحت، نصب و راه‌اندازی بدون نیاز به استخدام برق مانند سایر دستگاه‌های تهویه مطبوع بسیار ساده است. بانه ویترین دستورالعمل‌های دقیقی را...

مقایسه کولرگازی پرتابل با اسپیلت
مقایسه کولرگازی پرتابل با اسپیلت

مقایسه کولرگازی پرتابل و اسپلیت در دنیای امروزی، با توسعه فناوری‌های سرمایشی، گزینه‌های متعددی برای تأمین آسایش حرارتی در منازل، دفاتر و فضاهای تجاری وجود دارد. از جمله این گزینه‌ها کولرهای گازی پرتابل و کولرهای گازی اسپلیت است که هر کدام ویژگی‌ها و مزایا منحصر...

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش