• مشاوره صحیح
  • قیمت مناسب
  • اصالت کالا
  • بانه ویترین
بهترین مدل کولرگازی گری 30000

بهترین مدل کولرگازی گری 30000

گری جزو برندهایی است که در تولید کولرگازی حرف اول را می‌زند. این نوع کولرگازی بسیار مورد پسند خریداران قرار گرفته است. در اصل محصولات تولیدی این برند ساخت کشور چین است. در صورتی که بیشتر مردم فکر می‌کنند گری یک برند آمریکایی است. اما این تفکر اشتباه است و تولید قطعات، مونتاژ و پخش گری از کشور چین انجام می‌شود. کولرگازی‌های گری بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند و با کارایی و مدل‌های مختلفی که دارند مخاطب را تحت تاثیر قرار می‌دهند. کولرهای گازی گری در انواع مختلف و مدل‌های مختلف تولید می‌شوند که هرکدام به نحوی و برای مکان مختلفی کاربرد دارند. در ادامه به بهترین مدل کولرگازی گری 30000 و انواع کولرهای گازی می‌پردازیم.

قیمن خرید بهترین مدل کولرگازی گری 30000

بهترین مدل کولرگازی گری 30000انواع کولرگازیکولرگازی پنجره‌ای گری (اتاقی)کولرگازی پرتابل گریکولرگازی دو تکه گریاسپلیت کانالی (داکت اسپلیت) گریاسپلیت دیواری گریاسپلیت ایستاده گریاسپلیت سقفی زمینی گریکولرگازی کاستی گریکولرگازی مولتی پنل (چند تکه)کولرگازی سقفی دیواری گریبهترین مدل کولرگازی گری 30000کولرگازی اینونتر 30000 گری مدل I cool-H30H3کولرگازی گری کولرگازی گری 30000 سری Q4 MATICاسپلیت دیواری گری 30000  مدل پلار GWH30QEجمع بندی

انواع کولرگازی

کولرگازی‌ها در نوع‌های مختلفی تولید می‌شوند که هرکدام برای جاهای مختلفی به کار می‌روند. برند گری انواع کولرگازی را تولید می‌کند که همه این تولیدات از بهترین جنس ساخت برخوردار هستند. انواع کولرهای گازی عبارتند از:

کولرگازی پنجره‌ای گری (اتاقی)

از این نوع کولرگازی‌ها برای مکان‌هایی استفاده می‌کنند که متراژ کمتری دارند و نیازی نیست که فضای آن بسیار خنک شود. برای خانه‌ها و مغازه‌های کوچک این نوع کولر بسیار مناسب است.

کولرگازی پرتابل گری

این نوع کولرها نیازی به نصب ندارند و همانند کولرهای گازی پنجره‌ای ساخته شده‌اند و ساختار مشابه دارند. کولر گازی پورتابل برای مکان‌های کوچک کاربرد دارد و میزان خنک کنندگی آن برای متراژ بالا مناسب نیست.

کولرگازی دو تکه گری

از بهترین و پر طرفدارترین بهترین مدل کولرگازی گری 30000 می‌توان به دو تکه اشاره کرد. از اسپلیت از نوع کولرهای گازی دو تکه هستند. این نوع کولرگازی از دو پنل متفاوت داخلی و خارجی تشکیل می‌شوند. یکی از این پنل‌ها که بزرگتر است در داخل خانه قرار می‌گیرد و دیگر پنل به دلیل اینکه صدای بلندی دارد در بیرون از خانه به کار رفته می‌شود. توجه داشته باشید که این دو تکه برای کار کردن نیاز به اتصال دارند.

بهترین مدل کولرگازی گری 30000

اسپلیت کانالی (داکت اسپلیت) گری

این نوع اسپلیت‌ها داخل سقف به کار برده می‌شوند و توکار هستند. در اصل داکت اسپلیت‌ها برای کسانی کاربرد دارند که فضای کافی داخل خانه برای نصب کولرگازی دیواری ندارند. این نوع اسپلیت‌ها با استفاده از سیستم کانال کشی انجام می‌شوند.

اسپلیت دیواری گری

کارکرد اسپلیت دیواری همانند کولرهای گازی داکت است. این دو نوع همانند همدیگر کار می‌کنند و قدرت یکسانی دارند اما در کولرهای دیواری، یک تکه از کولر در داخل خانه است و دیگری در بیرون از خانه نصب می‌شود.

اسپلیت ایستاده گری

از بهترین مدل کولرگازی گری 30000 می‌توان به اسپلیت ایستاده اشاره داشت. این نوع اسپلیت‌ها دارای ظاهری بزرگ‌تر نسبت به بقیه کولر گازی‌ها است. قدرت موتور و خنک کنندگی این نوع کولر گازی بسیار زیاد است و برای مکان‌های بزرگی مانند مسجد، فروشگاه بزرگ، استادیوم و … مناسب است.

بهترین مدل کولرگازی گری 30000

اسپلیت سقفی زمینی گری

این نوع کولر گازی به دو صورت سقفی و زمینی قابلیت نصب دارد.می‌توانید پنل داخلی را به صورت سقفی و بر روی سقف، همچنین به صورت زمینی و کنار دیوار نصب کنید.

کولرگازی کاستی گری

یونیت این نوع اسپلیت‌ها داخل سقف قرار می‌گیرد و مناسب مکان‌هایی با سقف مرتفع مانند ادارت می‌باشد. در کولرهای گازی کاستی، هوا به صورت مطبوع و از چهار جهت به صورت تهویه در فضا پخش می‌شود.

کولرگازی مولتی پنل (چند تکه)

در این نوع اسپلیت‌ها یک یونیت خارجی و چندین یونیت داخلی وجود دارند. هر یونیت داخلی به یونیت خارجی و به همدیگر متصل هستند. می‌توانید در لوکیشن‌های مختلف، انواع اسپلیت را نصب کنید و به یک یونیت خارجی متصل کنید. همه یونیت‌های داخلی به صورت یکسان دما را تنظیم می‌کنند و در صورت خاموش شدن یکی از یونیت‌ها، بقیه یونیت‌ها نیز خاموش می‌شوند.

کولرگازی سقفی دیواری گری

این نوع کولرگازی همانند اسپلیت دو تکه طراحی شده است که به دلیل طراحی خاص درچه مکش آن، تا بالاترین حد ممکن می‌توانید آن را نزدیک به سقف نصب کنید.

بهترین مدل کولرگازی گری 30000

در این پاراگراف می‌خواهیم تنها گوشه‌ای از بهترین مدل کولرگازی گری 30000  را به شما معرفی کنیم. این نوع کولرگازی‌ها مشخصات مشابه و متفاوت با همدیگر را دارند که برای هر محصول مشخصات لازمه را خواهیم نوشت.

کولرگازی اینونتر 30000 گری مدل I cool-H30H3

این نوع کولرگازی بسیار پر استفاده است. به راحتی می‌توان گفت که عملکرد چندین ساله این محصول با کمپرسور عالی و ظرفیت بالای آن، تضمین می‌شود. این محصول دارای ظرفیت 30000 است که برای محل‌های نیمه بزرگ بسیار مناسب است. عملکرد دمایی اسن محصول مخصوص مناطق T3 است. این مناطق همان منطقه‌های گرم و خشک است که قدرت موتور و سازندگی این محصول برای محل‌ها گرم و مناطق خشک بسیار کاربردی است. نوع این اسپلیت تک پنل است و فقط نیاز است که در داخل محل نصب شود. نوع کمپرسور آن نیز روتاری است که گری ضمانت چندین ساله این نوع کمپرسور را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. گردش هوا در این محصول به صورت چهار جهته صورت می‌گیرد و تمامی مناطق را پوشش می‌دهد. همچنین فیلتر هوا در این محصول قرار گرفته شده است.

بهترین مدل کولرگازی گری 30000

فیلتر هوا به راحتی می‌تواند هوای داخلی را به صورت مطبوع و پاک ارائه دهد. همینطور سرعت خنک سازی این محصول بسیار بالا است و هوای خنک شده و مطلوب را به فضا ارائه می‌دهد. صدای این محصول نیز بسیار کم است و در صورت بالا بردن سطح توانایی آن، باز هم صدای بلندی را تولید نمی‌کنید. همچنین این محصول دارای حالت تایمر و خواب است که در جهت تنظیم دما این خصوصیت گذاشته شده است. نوع کارکرد این محصول نیز به صورت دو سویه و سرما گرما است.

کولرگازی گری کولرگازی گری 30000 سری Q4 MATIC

این نوع کولرگازی در ارائه هوای سرد ساخته شده است. نوع این محصول دیواری است و تنها با اتصال به دیوار و به صورت یک تکه کار می‌کند. همچنین نوع کمپرسور این محصول روتاری است که یکی از بهترین نوع‌های کمپرسور است. کمپانی گری مخاطبان خود را از کیفیت بالای این محصول مطمئن می‌کند. طرفیت سرمایشی این محصول 30000 است که می‌تواند یک اتاق یا خانه نیمه بزرگ را تحت پوشش قرار دهد. محدود عملکرد دمایی اسن محصول T3 است. این نوع محدود عملکرد برای منطقی مناسب است که گرم و خشک هستند. خنک کردن این مناطق نیازمند قدرت بیشتری هستند و این نوع کولر مخصوص مناطق گرم و خشک طراحی شده است.

 

هوایی که از این کولر ارائه می‌شود به صورت تهویه شده و با هوای مطبوع ارائه می‌شود. این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی در ارائه هوا است که از هرگونه باکتری پاک شده است. طراحی ظاهری محصول نیز بسیار منحصر بفرد است و در تمامی محیط‌ها خوانایی بالایی دارد.

اسپلیت دیواری گری 30000  مدل پلار GWH30QE

این اسپلیت برای مناطقی کاربرد بسیاری دارد که گرم و خشک هستند. زیرا ناحیه کاربردی آن T3 می‌باشد و مناسب مناطق گرم و خشک است. همچنین هوادهی این محصول به صورت سرمایشی و گرمایشی است و می‌توانید برای مواقع سرما نیز از آن استفاده کنید . بهترین قابلیت این محصول این است که به راحتی هوای تهویه شده و مطبوع را به محیط ارائه می‌دهد. عملکرد رطوبت گیر نیز برای این محصول تعبیه شده است که رطوبت هوا را تا حد ممکن گرفته و هوایی سالم و خنک را به محیط ارائه می‌دهد. کمپرسور این محصول روتاری است که موتورهای بسیار با ظرفیت و با بازدهی بالا هستند. حتی اگر ساعت‌ها با درجه و دمای بالا این محصول روشن باشد، اصلا مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد.

سیستم و فناوری توربو نیز برای این محصول گذاشته شده است. توربو به معنی عملکرد سریع است که برای مواقع ضروری که می‌خواهید خنک شدن فوری انجام بگیرد، از این قابلیت جالب و کاربردی می‌توانید استفاده کنید.

جمع بندی

در پاراگراف‌های قبلی به بررسی کامل بهترین مدل کولرگازی گری 30000 پرداختیم. این نوع کولر گازی با قدرت 30000 طرفداران بسیارز یادی دارد و پراستفاده است. انواع کولر گازی‌ها دارای قدرت 30000 هستند و اصلا نیازی نیست که نگرانی خود را در مورد پید ا نکردن قدرت مورد نظر داشته باشید. در توضیحات قبلی به بررسی دو مورد از بهترین مدل کولرگازی گری 30000 پرداختیم که بیشترین استفاده را تا به الان داشته‌اند. سایت بانه ویترین یک ویترین کامل از محصولات پرکاربرد و پر توجه را به کاربر ارائه می‌دهد که در این محصولات به بررسی و معرفی کامل انواع کولر گازی گری پرداخته شده است.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه کولر گازی ایوولی و هایسنس
مقایسه کولر گازی ایوولی و هایسنس

مقایسه کولر گازی ایوولی و هایسنس کولرهای گازی یکی از برجسته ترین محصولاتی هستند که در دهه جدید مخاطب‌های زیادی را به خود جذب می‌نمایند. این کولرها با وجود قابلیت‌های بی‌نظیری که دارند، روز به روز  سبب افزایش آسایش و راحتی مصرف کنندگان می‌شوند. سیستم‌های...

اگر کولر گازی روشن نشود، چه مواردی نیاز به بررسی دارد؟
اگر کولر گازی روشن نشود، چه مواردی نیاز به بررسی دارد؟

اگر کولر گازی روشن نشود احتمالا شما هم با مشکل روشن نشدن کولر گازی خود مواجه شده اید. این امر در روز های گرم تابستان می تواند بسیار اذیت کننده و مشکل ساز باشد. کولر گازی ها به دلیل عملکرد پیوسته و طولانی مدتی که...

اگر کولر گازی آب بدهد، چه اقداماتی باید انجام شود؟
اگر کولر گازی آب بدهد، چه اقداماتی باید انجام شود؟

اگر کولر گازی آب بدهد  کولر گازی ها  نقش بسیار مهمی را در تنظیم دمای محیط ایفا می کنند. امروزه اهمیت و ضرورت استفاده از این دستگاه ها برای متعادل کردن دمای منزل و سایر محیط ها بر کسی پوشیده نیست. اما استفاده مداوم از...

مقایسه کولر گازی ایوولی با جی پلاس
مقایسه کولر گازی ایوولی با جی پلاس

بررسی و مقایسه کولر گازی ایوولی با جی پلاس کولر گازی ایوولی و جی پلاس دو برند معروف با ویژگی‌های متفاوت هستند. ایوولی با فناوری‌های پیشرفته مانند اینورتر و کم مصرفی انرژی معروف است، در حالی که جی پلاس با کیفیت ساخت بالا و عملکرد...

آموزش نصب و کار با کولر گازی ایستاده
آموزش نصب و کار با کولر گازی ایستاده

روش نصب کولر گازی ایستاده آیا نصب کولر گازی ایستاده پیچیده است؟ اینکه چه ابزارهایی باید آماده شوند، سوالاتی هستند که بسیاری از مشتریان به آن علاقه دارند. در مقاله زیر کارشناسان بانه ویترین می‌خواهند دستورالعمل نصب کولر گازی استاندارد ایستاده را ارائه دهند. ما...

آموزش نصب و کار با کولر گازی پرتابل
آموزش نصب و کار با کولر گازی پرتابل

آموزش نصب کولر گازی پرتابل سیستم‌های تهویه مطبوع قابل حمل محبوب ترین راه‌حل در تابستان 2020 هستند. با طراحی جمع و جور و راحت، نصب و راه‌اندازی بدون نیاز به استخدام برق مانند سایر دستگاه‌های تهویه مطبوع بسیار ساده است. بانه ویترین دستورالعمل‌های دقیقی را...

مقایسه کولرگازی پرتابل با اسپیلت
مقایسه کولرگازی پرتابل با اسپیلت

مقایسه کولرگازی پرتابل و اسپلیت در دنیای امروزی، با توسعه فناوری‌های سرمایشی، گزینه‌های متعددی برای تأمین آسایش حرارتی در منازل، دفاتر و فضاهای تجاری وجود دارد. از جمله این گزینه‌ها کولرهای گازی پرتابل و کولرهای گازی اسپلیت است که هر کدام ویژگی‌ها و مزایا منحصر...

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش