برند Beko

Beko (بکو) شرکت تولیدکنندهٔ لوازم خانگی ترکیه‌ای و یکی از برندهای آرچلیک است و توسط کوچ هولدینگ مدیریت می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۶۷ در استانبول توسط وهبی کوچ بنیانگذار کوچ هولدینگ تأسیس شد.

بکو در سال ۲۰۰۴ شرکت آلمانی گروندیگ را خریداری کرد و در ژانویه ۲۰۰۵، بکو و رقیب اصلی آن یعنی شرکت وستل بیش از نیمی از تلویزیون های اروپا را تولید کردند. در ژوئن ۲۰۰۹ تصمیم گرفته شد که بکو با شرکت آرچلیک ادغام شود. هم‌اکنون تعدادی از محصولات آرچلیک مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی با برند بکو ارائه می‌شود. بکو نشان خود را در سال ۲۰۱۱ تغییر داد.

به لطف بازده Beko در تولید، به علاوه محصولات سازگار با محیط زیست و کسب جوایز در رابطه با داشتن محصولات سازگار با محیط زیست، بکو موفق به رشد در یک مقیاس جهانی شده است. محصولات بکو کاملا به محیط زیست احترام می گذارد و اهمیت حیاتی آن را برای جامعه درک می کند.

برند برتر بکو با تولید بهترین محصولات برای رفع نیازهای واقعی و روزانه مصرف کنندگان، حقیقتا در کنار مصرف کنندگان است. این درک عمیق از نیازهای حقیقی مصرف کنندگان است که باعث شده بکو هم پیمان همیشگی آنها باشد.