• مشاوره صحیح
  • قیمت مناسب
  • اصالت کالا
  • بانه ویترین

ثبت سفارش در بانه ویترین با توجه به ترتیب اولویت و اهمیت به دو شکل زیر امکان پذیر می باشد :

ثبت سفارش اینترنتی

اعطای فاکتور رسمی مورد تایید قوانین تجارت الکترونیک!

کلیه فرایند ثبت سفارش از طریق سایت انجام خواهد شد به این ترتیب که کاربر با مطالعه اطلاعات کالا و مقایسه و انتخاب از روی سایت و یا با مشاوره تلفنی با کارشناسان فروش بانه ویترین و استعلام قیمت لحظه ای از طریق سایت سفارش خود را قطعی نموده و با انتخاب کالاهای مورد درخواست و اضافه نمودن به سبد خرید و عضویت در سایت امکان ثبت سفارش و تکمیل خرید را خواهد داشت!
  • در این روش فرایند ثبت سفارش و همه موارد درخواستی سیستمی و از طریق سایت از کاربر دریافت شده و به محض ثبت سفارش به کاربر کد رهگیری و فاکتور رسمی ایمیل خواهد شد و سفارش از طریق پنل کاربری و کد رهگیری قابل پیگیری می باشد موارد بعد از سفارش از طریق پیامک به اطلاع کاربر خواهد رسید!
  • در این روش در صورت وجود مشکل در سفارش ، پشتیبانی فروش با خریدار تماس گرفته و مشکل را تلفنی مرتفع و راهنمایی لازم ارائه خواهد شد لذا لازم است که خریدار قبل از ثبت سفارش استعلام قیمت لحظه ای را با دقت برای محصولات مورد نظر و آدرس مد نظر خود جهت تحویل کالا را بررسی نموده تا کمترین خطای ممکن را شاهد باشیم.
  • دقت شود برای کلیه کالاهای فروشگاه پاسخ قیمت لحظه ای با هزینه حمل تحویل درب منزل خریدار اعلام خواهد شد و مبلغی از پیش تعیین شده جهت پیش پرداخت خرید از خریدار در جریان ثبت سفارش دریافت خواهد شد و باقیمانده مبلغ سفارش درب منزل بعد از تست کالا توسط پیک دریافت خواهد شد.

ثبت سفارش تلفنی

در این حالت کاربران اطلاعات محصول را در سایت مطالعه نموده و برای مقایسه و مشاوره با کارشناسان مشاوره و سفارش گیری بانه ویترین تماس گرفته و ضمن کسب اطلاعات بیشتر و استعلام دقیق و لحظه ای قیمت ها با مکاتبه های صورت گرفته چه بصورت تلفنی یا پیامکی یا گپ در شبکه های اجتماعی با ما تجربه یک خرید مطمن و لذت بخش تر را خواهند داشت !

  • در این روش کلیه عملیات ثبت سفارش بصورت تلفنی و پیامکی انجام خواهد شد و برای خریدار از طریق ایمیل یا تلگرام فاکتور و رسیدهای لازم به صورت دستی ارسال خواهد شد!
  • در این روش احتمال خطا تقریبا صفر است و کلیه مراحل با دقت انجام می شود چون در چند تماس تلفنی و مکاتبه دقیق همه موارد بین خریدار و کارشناس فروش بانه ویترین چک خواهد شد!

بهره گیری از مشاوره تلفنی کارشناسان فروش بانه ویترین حس یک برنده را به خریدار خواهد داد ! 

09182854047-9

09129430935-9

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش