• مشاوره صحیح
  • قیمت مناسب
  • اصالت کالا
  • بانه ویترین

گارانتی اصالت کالا و خدمات پس از فروش بانه ویترین :

امنیت خاطر مشتریان در خرید اینترنتی حرف اول را می زند . احساس امنیت از اینکه کالا های ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کاملا با شرایط ذکر شده در توضیحات کالا برابری می کند و کاملا اصل بوده و کلیه گارانتی های مورد نیاز را دارا می باشد.

از اولین اولویت های ما نیز ایجاد احساس امنیت خرید و ارائه کالاهایی اصل به شما مشتری گرامی می باشد. کلیه کالاهای موجود در فروشگاه ما از اصالت کامل و گارانتی اصلی و معتبر بر خوردار بوده و این مهم را تضمین می نماییم که تمامی کالاهای ما از مراکز اصلی ، رسمی و مورد اعتماد تهیه می شود .

کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام شرکت سازنده اصلی بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تامین کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد.

کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها بوده و مشتریان عزیز مطمئن باشند در اینجا هیچ گونه کالای تقلبی ، کارکرده و یا فاقد گارانتی معتبر وجود ندارد.

ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

باتوجه به توضیحات فوق چنانچه شما خریدار محترم از کیفیت جنس و کالای دریافتی راضی نبودید می توانید ظرف 24 ساعت از دریافت کالا پس از هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش بانه ویترین کالا را به آدرس رسمی فروشگاه مرجوع نمایید.

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش