• مشاوره صحیح
  • قیمت مناسب
  • اصالت کالا
  • بانه ویترین

پیک اختصاصی

تست کالا درب منزل سپس دریافت وجه ! امکان مرجوع کالا در صورت مشکل!

در این روش که عمده سفارشات نیز از همین طریق ارسال می شود خریدار مبلغ سفارش را درب منزل بعد از تست صحت و سلامت کالا به پیک پرداخت می کند ، سفارشات ارسال شده در این حالت هزینه حمل پیک اختصاصی را متحمل خواهد شد که برای هر کالا و مقصد خریدار هزینه استفاده از این حالت متفاوت می باشد که در سایت محاسبه شده و حین ثبت سفارش در معرض دید قرار خواهد گرفت یا تلفنی توسط کاراشناسان فروش اعلام خواهد شد ، با انتخاب روش پرداخت درب منزل فقط هزینه حمل بعنوان پیش پرداخت از مشتری دریافت می شود و مابقی مبلغ کالا درب منزل بعد تست دریافت می شود ، در ثبت سفارش تلفنی این هزینه حمل دقیق به خریدار اعلام می شود و حین ثبت فاکتور باید از طرق شیوه های پرداخت به عنوان پیش پرداخن به حساب فروشگاه واریز شود!

  • دقت شود در این روش برای کالاهایی که نیاز به نصب تجهیزات جانبی دارند فقط صحت و سلامت فیزیکی تست شده و تسویه باید با پیک انجام شود و در زمان نصب اگر کالا مشکل فنی داشته باشد و توسط نصاب شرکت محرض گردد امکان تعویض مهیا می باشد!
  • این روش عمدتا برای لوازم سنگین برقی کاربرد دارد که امکان ارسال از طریق روش های دیگر مهیا نیست یا ریسک کار برای مشتری بالاست ولی هم اکنون این روش برای اکثر لوازم خانگی برای اکثر مسیرها با یک پیش پرداخت جزیی امکان استفاده از این حالت ممکن می باشد!
  • مدت زمان تحویل در این روش برای شهرهای نزدیک بین 12 الی 24 ساعت بوده و برای شهرهای دور بین 24 الی 72 ساعت می باشد!

باربری و تیپاکس

اول واریز مبلغ سپس ارسال سفارش به مقصد ! بیمه جبران خسارت در صورت مشکل!

روش باربری برای لوازم خانگی سنگین یا بزرگ مانند یخچال معمولی و ساید‌بای‌ساید، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، اجاق گاز و فرتوکار، تلویزیون ،کولر گازی ، میز تلویزیون و دستگاه کپی حجیم و ایستاده است و کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:
  • باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالا باید توسط خود مشتری یا در صورت گارانتی باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون،یخچال، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
  • روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و دست‌کم 1 روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.
  • تعرفه ارسال با این روش تلفنی توسط کارشناسان فروش اعلام خواهد شد و یا در سایت حین ثبت سفارش در سایت محاسبه و قابل انتخاب می باشد و در صورت انتخاب کل مبلغ سفارش از کاربر توسط درگاه پرداخت دریافت خواهد شد و فقط مبلغ کرایه ای جزیی در مقصد به باربری باید توسط مشتری پرداخت شود!

پست پیشتاز

اول واریز مبلغ سفارش سپس ارسال ! امکان مرجوع و یا استفاده از بیمه جبران خسارت در صورت مشکل !

در این روش ارسال سفارشات با روش معمول پست پیشتاز و تعرفه معمول این روش انجام خواهد شد که معمولا برای سفارشات سبک وزن و ابعاد بسته بندی کمتر از 60 * 60 این حالت کم هزینه تر بوده و برای شهر های دور از آن استفاده می شود!

در این روش کل مبلغ سفارش با هزینه حمل قبل ارسال باید توسط مشتری واریز شود تا ارسال تکمیل شود!

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

در مورد کالاهای ارسالی با این روش ، در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: https://tracking.post.ir

تمامی روش های ارسال از اطمینان بسیار بالایی برخوردار است . توصیه ما به کاربران عزیز این است با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطمینان داشته باشید ما بهترین روش را با توجه به سفارش شما پیشنهاد خواهیم داد!

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش