معرفی برند سنکور (SENCOR)

برند ژاپنی SENCOR از سال 1970 به تولید و عرضه محصولات خانگی مشغول بوده است، در حدود سال 1990 به دلیل افزایش تقاضا در اروپا به کشور چک مهاجرت می‌کند.

در حال حاظر بنا بر سیاست‌های این شرکت متغیر گشته تا کارخانه‌ای را در مالکیت خود نداشته باشد و فقط با خریدن دانش و فناوری و سرمایه‌گذاری و نظارت بر آن در کشورهایی هم‌چون ترکیه، کره‌جنوبی، تایوان، چک و ... نیاز بازار را با بالا ترین سطح کیفیت و رضایت تامین کند گفتنی است کیفیت بسیار بالای محصولات، قیمت مناسب، طراحی به روز و رنگ‌بندی فوق‌العاده محصولات از ویژگی‌های این شرکت است.

تاریخچه شرکت سنکور (SENCOR)

شرکت ژاپنی سنکور SENCOR در سال 1969 تاسیس شد و در حوزه لوازم الکترونیک خانگی فعالیت خود را آغاز کرد. دیری نگذشت که در عرصه تولید لوازم صوتی، اعتبار بسیار زیادی کسب نمود. سنکور نامی است که به پیوند احساسات فردی و جمعی و همچنین پیوند سنت به مدرنیته معروف است و در این زمینه، زیانزد خاص و عام است.

این شرکت در سال 1969 در سرآغاز شروع انقلاب الکترونیکی ژاپن تاسیس شد.

در سال 1972 قدرت تکنولوژی خود را با ساخت یک پخش کنند کاست چند تراکه نشان داد. در دهه 1970 این تکنولوژی سنکور به سرعت در سطح جهانی پخش شد و توانست در انگلیس موفقیت های بسیار زیادی کسب کند.

در دهه 1990 فعالیت های خود را در سطح اروپا توسعه داد و کم کم به عنوان یک برند معتبر جهانی شناخته شد.

در سال های 2000 تا 2010 همه اروپا و حتی امریکا نیز این شرکت را به عنوان یک شرکت با تکنولوژی پیشرفته در عرصه لوازم خانگی، مورد استقبال قرار دادند.

هم اکنون این شرکت در اروپا فعالیت می کند و دفتر مرکزی آن در جمهوری چک می باشد.