• مشاوره صحیح
  • قیمت مناسب
  • اصالت کالا
  • بانه ویترین
بهترین کولر گازی کم مصرف در بانه

بهترین کولر گازی کم مصرف

با پیشرفت تکنولوژی  انتظار‌ها و نیازهای انسان نیز بیشتر و بیشتر خواهد شد، به طوری که در فصل تابستان کولر یکی از وسایل ضروری می‌باشد. کولر گازی یا اسپلیت‌ها برای خنک کردن هوای خانه‌ها یا ادارات بسیار ضروری بوده و خواهان بسیار زیادی نیز دارند. انتخاب صحیح کولر گازی از مهم‌ترین انتخاب‌ها در راستای کاهش و مدیریت هزینه‌های اداره و خانه می‌باشد. نکته دیگر این است که با انتخاب بهترین مدل کولر گازی کم مصرف می‌توانید با کاهش مصرف برق خانه‌هایتان روبه رو شوید. در ادامه به بررسی و خرید بهترین کولر گازی کم مصرف  می‌پردازیم.

با دریافت مشاوره صحیح از کارشناسان بانه ویترین برای خرید کولر گازی کم مصرف و یک انتخاب صحیح هر چند با هزینه بیشتر، کولر کم مصرف شما به سرعت اختلاف قیمت خود را با مدل‌های متفرقه در بازار در عرض یک سال جبران می‌کند و با مرور زمان برای شما ضمن دوام و کیفیت بالا، بهره اقتصادی بیشتری نیز می‌تواند داشته باشد. مهمترین موضوعی که باید در هنگام خرید کولر گازی کم مصرف مورد توجه قرار گیرد، شرایط آب و هوایی منطقه‌ی شما و نوع برند صحیح کولر گازی است.

  بهترین کولر گازی کم مصرف بانه ای

بهترین کولر گازی کم مصرفنکات مهم خرید بهترین کولر گازی کم مصرفتکنولوژی فن‌های طلایی چیست؟کولر گازی چند هزار بهتر است؟عوامل تعین ظرفیت اسپلیتکولر گازی اینورتر دار بهتر است یا معمولی؟میزان مصرف برق  و پرتاب باد اکثر کولر گازی‌هاچه نوع کولر گازی بخریم؟دسته اول: کولر گازی پنجره‌ایدسته دوم: کولر اسپلیت‌هادسته سوم: کولر‌ گازی‌ ایستادهبهترین کولر گازی‌ها

نکات مهم خرید بهترین کولر گازی کم مصرف

حال سوال اینجاست که بهترین کولر گازی کم مصرف کدام کولر گازی است؟ کولر گازی اینورتردار ال جی نکست پلاس  با کاهش‌گیری 80% انرژی در حال حاضر کم مصرف‌ترین و بهترین کولر گازی موجود در بازار می‌باشد. از میان انواع کمپرسور‌های کولر گازی، کمپرسور اسکرول بهترین کمپرسور در حال حاضر است. اما به علت قیمت تمام شده بالاتر اسکرول کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. از میان کمپرسورها، پر استفاده ترین آنها نوع روتاری است. کولر گازی‌هایی که دارای اینورتر باشند و نوع کمپرسور عالی داشته باشند و میزان صدای داخل ساختمان کم باشد از ویژگی‌ مثبت بهترین کولر گازی‌ها می‌باشد.

همچنین دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی و مناسب برای فضاهای بزرگ و پرتاب باد و پرتاب باد چهار طرفه و دارای موتور قوی مانند کاوازاکی کم مصرف از مشخصات دیگر کولر گازی‌ها می‌باشد. تمیز کردن سریع و آسان فیلتر کولر گازی و روکش مقاوم در برابر پوسیدگی گلدن فین و همچنین کاهش ریزگرد‌های تا بیش از 99 درصد از امکانات کولر گازی‌های جدید و کم مصرف می‌باشند.

  بهترین کولر گازی کم مصرف

تکنولوژی فن‌های طلایی چیست؟

تکنولوژی فن طلایی یا به اصلاح رادیات طلایی ویژگی‌ است که همانند یک عایق عمل کرده تا از تجهیزات کولر گازی محافظت کند. همچنین این ویژگی فن و کویل‌های کولر گازی را از عامل خارجی مانند گرد و غبار و رطوبت و زنگ زدگی حفظ می‌نماید. این امر علاوه‌ بر کارکرد روان‌تر و بهتر کولر گازی، باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه نیز خواهد شد. تکنولوژی فن‌های طلایی در کل از ویژگی‌های بسیار مهم برای خرید کولر گازی کم مصرف در مناطق شرجی کشور یا جاهایی که رطوبت بالایی دارند، بسیار مناسب می‌باشند. همچنین بعضی از کولر گازی‌ها هم عملکرد سرمایشی و هم گرمایشی را دارند که از امتیازات مثبت کولر محسوب خواهد شد.

  بهترین کولر گازی کم مصرف

کولر گازی چند هزار بهتر است؟

کولر گازی که شما قصد خرید آن را دارید باید بر اساس یک سری معیارها خریداری شود. برای مثال ظرفیت کولر گازی شما بسیار مهم است که بسته به فضای اتاق متفاوت خواهد بود. شما قبل از اقدام خرید کولر گازی کم مصرف باید به مکان مورد نظر دقت کنید که تقریبا چند متر است تا بتوانید کولر گازی مناسب را خریداری کنید. در صورت مغایرت ظرفیت قابل پوشش کولر گازی با محیط شما مصرف برق بیشتری خواهید داشت، مثلا بهتر است شما برای مساحت 12 تا 17 متر مربعی، از کولر گازی با ظرفیت 9000 BTU/h استفاده کنید.

برای فضاهای 17 تا 25 متری 12000 ظرفیت BTU/h و برای فضاهای 26 تا 35 متر، ظرفیت 18000 BTU/h و برای 40 تا 55 متر 24000 ظرفیت BTU/h دارد. همچنین برای فضاهای  55 تا 65 متری و 65 تا 75 متری و 75 تا 85 متری به ترتیب 28000 و 32000 و 45000 BTU/h ظرفیت خواهد داشت. اگر مکان مورد نظر شما بزرگتر است، شما می‌توانید از چند اسپلیت یا کولر گازی‌های تاور استفاده کنید.

  بهترین کولر گازی کم مصرف

عوامل تعین ظرفیت اسپلیت

مساحت و محیط، میزان رفت و آمد، تعداد افراد حضور یافته در آن مکان، آب و هوای منطقه شما، ارتفاع سقف، دستگاه‌ها و فضای گرمازا و میزان گردش هوا و … از عوامل مهم تعیین ظرفیت می‌باشند. عوامل ذکر شده بر روی انتخاب حجم کولری که شما می‌خواهید خریداری کنید، بسیار موثر می‌باشند. همچنین برای به دست آوردن بهترین مساحت به دست آمده، بهتر است با یکای اندازه‌گیری ظرفیت اسپیلیت آشنا شده و از آن استفاده کنید.

  بهترین کولر گازی کم مصرف

کولر گازی اینورتر دار بهتر است یا معمولی؟

کمپرسور‌هایی که به سیستم اینورتر مجهز می‌باشند، در هنگام رسیدن به دمای مطلوب کمپرسور را خاموش نمی‌کنند و تنها دور موتور را کمتر می‌کنند. کمپرسورهای  بدون اینورتر در زمانی که به دمای مورد نظر برسند، دستگاه کولر کاملا خاموش شده و در زمانی که به دمای بالاتر از حد تعیین شده برسد، دستگاه مجددا روشن خواهد شد. همچنین نوع اینورتر دار دارای صدای کمتر، مصرف انرژی کمتر و قدرت سرکنندگی بیشتر و در نقطه مقابل قیمت بالاتر و هزینه تعمیر بیشتری دارند. شما می‌توانید بهترین کولر گازی کم مصرف را انتخاب کنید تا از خرید و انتخاب خودرضایت کامل را کسب کنید.

  بهترین کولر گازی کم مصرف

میزان مصرف برق  و پرتاب باد اکثر کولر گازی‌ها

معمولا اسپلیت‌های خانگی مصرف برق بالاتری نسبت به کولرهای آبی دارند. با این تفاوت که انواع بهینه‌سازی شده اسپلیت‌ها مصرف برق درجه A و بالاتر را داشته و با سیستم اینورتر مصرف برق کلی دستگاه کولر گازی را کاهش می‌دهند. به مصرف برق اسپلیت مورد نظر توجه کنید زیرا ممکن است در مدت 3 ماه استفاده، هم قیمت خود کولر گازی هزینه برق بپردازید پس به این نکته بسیار توجه کنید و برای هزینه جزئی کمتری تن به خرید کولر گازی بدون اینورتر ندهید.

به زبان ساده می‌توان گفت هر چقدر پرتاب باد کولر گازی بیشتر باشد تا محیط مورد نظر شما را پوشش دهد، بهتر خواهد بود. پرتاب باد حداقل 10 متر از همه کولرهای گازی امری معقول می‌باشد. با پیشرفت تکنولوژی و هوشمند‌سازی وسایل، امکانات بیشتری به دستگاه‌ها اضافه شده است که کولر گازی نیز از این دسته  دستگاه‌ها است. در مدل‌های جدیدی از اسپلیت‌ها فناوری‌هایی به کار گرفته شده است که باد را تنها در جهتی که افراد نشسته باشند هدایت می‌کنند. اما زمانی که کسی درون اتاق نباشد، پرتاب باد و مصرف برق کولر گازی به حداقل ممکن خواهد رسید.

  بهترین کولر گازی کم مصرف

چه نوع کولر گازی بخریم؟

در انتخاب کولر گازی‌ها باید توجه فرمایید که با توجه به شرایط آب و هوایی چه نوعی را انتخاب می‌کنید. سه مدل کولر گازی را داریم که مدل اول T1 برای مناطقی با آب و هوای متعدل مناسب است. مدل دوم T2، این مدل کولرها بیشتر در مناطقی با آب و هوای سرد کاربرد خواهند داشت. مدل سوم یعنی T3 نیز برای مناطقی با آب و هوای گرمسیری مناسب هستند. به طور کلی کولر گازی‌ها به 3 نوع تقسیم می‌شوند: کولر اسپلیت، کولر پنجره‌ای و کولرهای ایستاده، البته مدل‌های دیگری با ساختارهای خاص نیز وجود دارند اما از آن‌جایی که تنها از این سه مدل در مصارف خانگی و اداری استفاده می‌شود، آن‌ها را شرح خواهیم داد.

  بهترین کولر گازی کم مصرف

دسته اول: کولر گازی پنجره‌ای

این مدل از کولر گازی‌ها دارای طراحی بسیار زیبای هستند که نیاز به برق کشی جداگانه‌ای نداشته و تنها با وصل کردن کابل برق به پریزر شروع به کار می‌کنند. همچنین در این مدل از کولر گازی‌ها نیازی به سوراخ کردن دیوار و عبور لوله‌های مسی نخواهد بود. این مدل کولرها مانند کولرهای آبی کوچک به راحتی درون پنجره جای می‌گیرند و به سرعت آماده استفاده می‌شوند. از مزیت‌های این نوع کولرها می‌توان به قیمت پایین و قدرت خنک‌کنندگی بالا اشاره کرد.

دسته دوم: کولر اسپلیت‌ها

کولر اسپلیت یا کولر گازی دیواری از قیمت به مراتب بالاتری برخوردار است که بسته به مدل و طول عمر آن متفاوت است.  هنگامی که این مدل کولر مورد استفاده قرار گیرد به مرور زمان با مصرف بسیار پایین‌تر برق صرفه اقتصادی خود را نشان خواهد داد. این مدل از کولرها از دو تکه داخلی و خارجی تشکیل شده‌اند که برای اتصال این دو تکه در داخل و خارج از ساختمان از لوله‌های مسی جهت انتقال حرارت استفاده می‌شود. این عمل باعث می‌شود تا هوای گرم را از ساختمان خارج و هوای خنک را جایگزین آن کنند. به طور معمول برای زیبایی بیشتر، پشت یونیت داخلی با ایجاد حفره‌هایی داخل دیوار لوله‌های مسی را از آن رد می‌کنند تا در معرض دید قرار نگیرد و شکل بیریختی نشان ندهد.

برای نصب کولر گازی کم مصرف دیواری، شما مشتریان نیاز به نصاب ماهر دارید تا بتواند با کمترین صدمه به دیوارها و همچنین اسپلیت آن را نصب کند. دلیل دیگر برای گرفتن نصاب نیاز به باز و بسته کردن یونیت داخلی کولر و برق‌کشی آن و سختی این کار است. طراحان کولر گازی‌های اسپلیت اکثرا مشخص خواهند کرد که حد اکثر فاصله‌ی مابین پنل و موتور که به وسیله‌ی لوله‌های مسی به هم وصل می‌شوند، باید چه اندازه‌ای باشد. توجه کنید که اگر امکان نصب موتور در فاصله‌ی بین 5 تا 10 متری پنل را ندارید یا از فکر کولر اسپلیت بیرون بیایید یا قطعا کولری خریداری کنید که در ساختمان شما جوابگو باشد.

  بهترین کولر گازی کم مصرف

دسته سوم: کولر‌ گازی‌ ایستاده

این مدل کولرها اکثرا برای مصارف صنعتی کاربرد دارند. این مدل از کولر‌های ایستاده اغلب در مکان‌های پر رفت و آمد مانند پایانه‌های مسافربری، فرودگاه و مساجد دیده می‌شوند. همانطور که می‌دانید بعضی اوقات خانه‌هایی که مستاجر هستند و اجازه‌ی دخل و تصرف در دیوار منزل مسکونی را ندارند هم ممکن است که از این مدل کولر گازی‌ها استفاده کنند.

بهترین کولر گازی‌ها

از بهترین کولر گازی کم مصرف که مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار گرفته شده است می‌توان به کولر گازی سامسونگ مدل Wind-Free AR25NSP 25000 اشاره کرد. از دیگر کولر گازی‌ها، کولر گازی اسپلیت اجنرال OGENERAL ASGS30LFCA و کولر گازی LG Next Plus 2 مدل NP307SK3 فول دی سی اینورتر، کم مصرف‌ترین کولر گازی‌های حال حاضر بازار هستند که در ابتدای این مقاله به بررسی آن پرداختیم.

بهترین کولر گازی کم مصرف در بازار بانه کدام است؟

کولر گازی اینورتردار ال جی نکست پلاس با کاهش‌گیری 80% انرژی در حال حاضر کم مصرف‌ترین و بهترین کولر گازی موجود در بازار می‌باشد.

  1. Najmeddin Mohammadi

    Najmeddin Mohammadi

    فقط نکست :0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه کولر گازی ایوولی و هایسنس
مقایسه کولر گازی ایوولی و هایسنس

مقایسه کولر گازی ایوولی و هایسنس کولرهای گازی یکی از برجسته ترین محصولاتی هستند که در دهه جدید مخاطب‌های زیادی را به خود جذب می‌نمایند. این کولرها با وجود قابلیت‌های بی‌نظیری که دارند، روز به روز  سبب افزایش آسایش و راحتی مصرف کنندگان می‌شوند. سیستم‌های...

اگر کولر گازی روشن نشود، چه مواردی نیاز به بررسی دارد؟
اگر کولر گازی روشن نشود، چه مواردی نیاز به بررسی دارد؟

اگر کولر گازی روشن نشود احتمالا شما هم با مشکل روشن نشدن کولر گازی خود مواجه شده اید. این امر در روز های گرم تابستان می تواند بسیار اذیت کننده و مشکل ساز باشد. کولر گازی ها به دلیل عملکرد پیوسته و طولانی مدتی که...

اگر کولر گازی آب بدهد، چه اقداماتی باید انجام شود؟
اگر کولر گازی آب بدهد، چه اقداماتی باید انجام شود؟

اگر کولر گازی آب بدهد  کولر گازی ها  نقش بسیار مهمی را در تنظیم دمای محیط ایفا می کنند. امروزه اهمیت و ضرورت استفاده از این دستگاه ها برای متعادل کردن دمای منزل و سایر محیط ها بر کسی پوشیده نیست. اما استفاده مداوم از...

مقایسه کولر گازی ایوولی با جی پلاس
مقایسه کولر گازی ایوولی با جی پلاس

بررسی و مقایسه کولر گازی ایوولی با جی پلاس کولر گازی ایوولی و جی پلاس دو برند معروف با ویژگی‌های متفاوت هستند. ایوولی با فناوری‌های پیشرفته مانند اینورتر و کم مصرفی انرژی معروف است، در حالی که جی پلاس با کیفیت ساخت بالا و عملکرد...

آموزش نصب و کار با کولر گازی ایستاده
آموزش نصب و کار با کولر گازی ایستاده

روش نصب کولر گازی ایستاده آیا نصب کولر گازی ایستاده پیچیده است؟ اینکه چه ابزارهایی باید آماده شوند، سوالاتی هستند که بسیاری از مشتریان به آن علاقه دارند. در مقاله زیر کارشناسان بانه ویترین می‌خواهند دستورالعمل نصب کولر گازی استاندارد ایستاده را ارائه دهند. ما...

آموزش نصب و کار با کولر گازی پرتابل
آموزش نصب و کار با کولر گازی پرتابل

آموزش نصب کولر گازی پرتابل سیستم‌های تهویه مطبوع قابل حمل محبوب ترین راه‌حل در تابستان 2020 هستند. با طراحی جمع و جور و راحت، نصب و راه‌اندازی بدون نیاز به استخدام برق مانند سایر دستگاه‌های تهویه مطبوع بسیار ساده است. بانه ویترین دستورالعمل‌های دقیقی را...

مقایسه کولرگازی پرتابل با اسپیلت
مقایسه کولرگازی پرتابل با اسپیلت

مقایسه کولرگازی پرتابل و اسپلیت در دنیای امروزی، با توسعه فناوری‌های سرمایشی، گزینه‌های متعددی برای تأمین آسایش حرارتی در منازل، دفاتر و فضاهای تجاری وجود دارد. از جمله این گزینه‌ها کولرهای گازی پرتابل و کولرهای گازی اسپلیت است که هر کدام ویژگی‌ها و مزایا منحصر...

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش