• مشاوره صحیح
 • قیمت مناسب
 • اصالت کالا
 • بانه ویترین
معرفی بهترین مدل های جاروبرقی بوش

بهترین مدل های جاروبرقی بوش کدامند؟ آخرین مدل جاروبرقی بوش کدام است؟ جدیدترین جاروبرقی بوش کدام است؟ این سوال‌ها یا سوالاتی شبیه به این، سوالاتی مشترک برای خریداران علاقمند به محصولات جدید است.

اگر قصد خرید جهیزیه و لوازم منزل دارید و می‌خواهید از بین جدیدترین محصولات دست به انتخاب بزنید ما در این مقاله‌ بهترین‌ها را براساس استانداردهای مهم دنیا به شما معرفی می‌کنیم.

همه ما دوست داریم بهترین انتخاب‌ها را داشته باشیم تا بتوانیم مدت‌ها از خرید خود استفاده کرده و رضایت داشته باشیم. برند بوش به سبب ویژگی‌های حرفه‌ای که در طول این سال‌ها برای جاروبرقی های خود در نظر گرفته، به یکی از بهترین برندها تبدیل شده به نوعی که هر خریداری به دنبال بهترین جاروبرقی است؛ جاروبرقی بوش را انتخاب می‌کند. در این مقاله قصد داریم با پرداختن به ویژگی‌های جدیدترین و بهترین جاروبرقی برند بوش، راهنمای خوبی برای شما خریداران باشیم.

و اما بپردازیم به بررسی بهترین مدل های جاروبرقی بوشبهترین جاروبرقی بوش چه ویژگی‌هایی دارد؟1) توان دستگاه و قدرت مکش:2) ظرفیت کیسه و نوع کیسه:3) میزان صدای خروجی و نویز آن:4) نازل‌ها و ابزارهای جانبی:5) شعاع عملکرد:6) مجهز بودن به فیلترهای کاربردی :7) طراحی زیبا و کارآمد:8) گارانتی و خدمات پس از فروش:قیمت بهترین جاروبرقی بوش چقدر است؟قیمت آخرین مدل جاروبرقی بوش :جدید ترین جاروبرقی بوش مدل BGL8POW2:آخرین مدل جاروبرقی بوش مدل BGS21POW:آخرین مدل جاروبرقی بوش مدل BWD421PRO:

و اما بپردازیم به بررسی بهترین مدل های جاروبرقی بوش

معمولا بیشتر خریداران دوست دارند نسبت به محصولی که انتخاب می‌کنند اطلاعات کاملی داشته باشند به همین دلیل این سوال که ” محصولات بوش ساخت کجاست؟ ” جزو اولین سوال‌ها است. برند بوش فعالیت خود را از شهر آلمان شروع کرده به همین سبب آن را به عنوان یک برند آلمانی می‌شناسند اما امروزه به دلیل فعالیت گسترده در کشورهای دیگری مانند آلمان و چین نیز کارخانه‌هایی دارد اما تمامی آن‌ها زیر مجموعه کمپانی اصلی هستند. به این صورت که نیروی کار در آلمان بیشتر از این کشورها است. بنابراین قطعات اصلی محصول در آلمان ساخته می‌شوند و عملیات مونتاژ تحت لیسانس آلمان و در کشورهای زیر ساخته می‌شود:

 • بهترین جاروبرقی بوش آلمان که مونتاژ آلمان هم است
 • جاروهای بوش که مونتاژ چین و تحت لیسانس آلمان هستند

بنابراین بعد از انتخاب مدل مورد نظرتان حتما از فروشنده در مورد اینکه محصول مونتاژ کدام کشور است سوال بپرسید. چون هم در قیمت نهایی محصول و هم در برخی امکانات با همدیگر تفاوت دارند.

پارویی یا سری مکنده

بهترین جاروبرقی بوش چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین‌‌ها برای هر فرد تعریف متفاوتی دارد و این تعاریف معیارهایی را مشخص می‌کنند که در انتخاب‌های خود آن‌ها را در نظر می‌گیرد و بررسی می‌کند. در خرید جاروبرقی بوش نیز بهترین‌ها متفاوت است، برای برخی بهترین بودن محصول در بیشتر بودن ظرفیت مخزن تعریف می‌شود. این در حالی است که ممکن است برای دیگری مکش بالاتر مزیت بهتری به شمار می‌رود.

اگر به دنبال بهترین جاروبرقی بوش هستید، قبل از آن که برای خرید جاروبرقی بوش اقدام کنید بهتر است تعریفی از بهترین بودن را برای خود مشخص کنید تا انتخاب برای شما راحت باشد؛ برای راحتی شما در این تعریف بهترین بودن را با توجه به استانداردهای زیر مشخص کردیم:

1) توان دستگاه و قدرت مکش:

بسیاری از خریداران، به این ویژگی اهمیت زیادی می‌دهند و بهترین جاروبرقی را از این نظر تعیین می‌کنند. اما برخی قدرت موتور را با قدرت مکش آن اشتبا می‌گیرند. بنابراین یک بار برای همیشه لازم است به شما بگوییم که این 2 را به خوبی از هم تفکیک کنید.

توان دستگاه: منظور از توان دستگاه میزان توان مصرفی است که موتور جاروبرقی برای فرایند مکش نیاز دارد. این توان مصرفی با وات مشخص می‌شود. در جاروهای بوش بین 1200 تا 2800 وات است. اما لزوما توان مصرفی بیشتر به معنای توان مکش بهتر نیست. بنابراین در هنگام خرید حتما به توان مکش دستگاه دقت کنید.

قدرت مکش: مکش بالا باعث می‌شود هر نوع اشغال و گرد و غباری حتی از بین پرزهای فرش‌ها جذب شوند و تمیزی عمیق‌تری اتفاق بیفتد. اما باید توجه داشته باشید که مکش بالا استهلاک فرش و موکت‌های شما را نیز بیشتر می‌کند. چون در هنگام مکش با قدرت زیاد علاوه بر گرد و غبار بین پرزهای فرض، برخی از پرزهای فرش نیز جذب جارو می‌شود و به تدریج بافت فرش و موکت شما نازک‌تر می‌شود.

2) ظرفیت کیسه و نوع کیسه:

بهترین ظرفیت کیسه: برخی دیگر از خریداران، بهترین مدل های جاروبرقی بوش را محصولی می‌دانند که ظرفیت بالایی به عنوان مخزن داشته باشد. برند بوش هم برای جاروبرقی های کیسه‌ای، ظرفیت‌های متفاوتی از مخزن را در نظر گرفته تا خریداران بتوانند بهترین را از بین آن‌ها انتخاب کنند. ظرفیت جاروبرقی های بوش معمولا بین 1 تا 6 لیتر است، شما می‌توانید با توجه به متراژ خانه خود یکی از دستگاه‌هایی که ظرفیت بهتری دارند را انتخاب کنید.

بهترین نوع کیسه: بهترین نوع کیسه‌ای که در جاروهای بوش می‌توانید انتخاب کنید نوع P و G می‌باشند. این نوع کیسه یک بار مصرف است و تمام ذرات و آلودگی‌ها را به صورت کامل در خود جای می‌دهد. نقطه قوت آن این است که از خروج ذرات ریز به داخل محفظه جارو جلوگیری می‌کند.

انواع کیسه و مقایسه کیسه های مختلف با هم

3) میزان صدای خروجی و نویز آن:

دسته دیگری از خریداران به صدا توجه زیادی دارند، آن‌ها دوست دارند حتی در زمانی که به تمیزکاری مشغول هستند؛ صدای زیادی آن‌ها را اذیت نکند. صدای جاروبرقی بر اساس نوع موتور و طراحی بدنه تعیین شده و حتی برخی از مدل‌های برند بوش، نازل‌هایی برای جارو آرامتر نیز در نظر گرفته‌اند. محدوده صدایی جاروبرقی های بوش معمولا بین 60 دسی‌بل تا 80 دسی‌بل هستند.

4) نازل‌ها و ابزارهای جانبی:

علاوه بر موارد گفته شده، برخی از خریداران هستند که بهترین جاروبرقی بوش را بر اساس تعداد نازل‌ها و براش‌هایی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده مشخص می‌کنند و انتخاب خود را بر این اساس انجام می‌دهند. این دسته از خریداران جاروبرقی را بهترین می‌دانند که 2 تا 3 نازل اصلی و حرفه‌ای و 2 تا 3 نازل فرعی داشته باشد.

نکته: وجود نازل‌های مختلف برای تمیز کردن و دسترسی راحت به نقاط مختلف منزل از جمله زیر مبل، گوشه‌ها، سقف و … از موارد ضروری است.

سری ها و کیسه جاروبرقی بوش

5) شعاع عملکرد:

یکی دیگر از ویژگی‌های جاروبرقی که می‌تواند معیاری برای انتخاب باشد، شعاع عملکرد است که بر اساس طول کابل برق و لوله‌ها تعیین می‌شود. خریدارانی که قصد دارند تنها با انتخاب یک پریز برق بتوانند کل فضای خانه را جارو کنند، بهترین جاروبرقی بوش را دستگاهی می‌دانند که شعاع عملکرد خوبی داشته باشد. شعاع عملکرد را نیز معمولا بر اساس متراژ خانه در نظر می‌گیرند، برند بوش جاروبرقی های خود را با شعاع عملکرد 9 الی 15 متر طراحی کرده است.

شعاع عملکرد مستقیما با طول کابل جارو در ارتباط است. یعنی هرچقدر طول کابل برق محصول متراژ بیشتری داشته باشد افراد سریع‌تر می‌توانند شعاع بیشتری از محیط اطراف خود را جارو کنند.

6) مجهز بودن به فیلترهای کاربردی :

در نظر گرفتن فیلتر هوا و فیلتر هپا برای اینکه یک محصول را به بهترین تبدیل کند یک آپشن ضروری است. خوشبختانه در بهترین مدل های جاروبرقی بوش شاهد استفاده از آن‌ها هستیم.

فیلتر هپا در جاروبرقی های بوش

7) طراحی زیبا و کارآمد:

شکل ظاهری زیبا و وزن کم در بهترین بودن محصول نقش به سزایی دارد. بنابراین ما محصولی را بهترین می‌نامیم که وزن مناسب و شکل ظاهری خوبی داشته باشد.

8) گارانتی و خدمات پس از فروش:

در کنار تمام ویژگی‌ها و استانداردهای که به صورت مستقیم با محصول در ارتباط است برای بهترین بودن یک جارو باید به گارانتی و خدمات پس از فروش محصولی که خریداری می‌کنیم هم توجه و دقت کافی داشته باشیم. دلیل اهمیت این موضوع به خاطر وجود محصولات تقلبی و فیک در بازار است. اگر محصولی را که خریداری می‌کنید از فروشگاه معتبری باشد باید فروشنده به شما ضمانت کتبی تحت عنوان گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه دهد. به این شیوه شما با خیال راحت می‌توانید اطمینان داشته باشید که بهترین جاروبرقی بوش را خریداری کردید.

برای اطلاع از آخرین مقالات کانال تلگرام بانه ویترین را دنبال کنید.

قیمت بهترین جاروبرقی بوش چقدر است؟

براساس معیارهای مختلفی که در بالا اشاره شد، برخی از تولیدات برند بوش به صورتی طراحی و تولید شده‌اند که کامل این معیارها را در کنار یک دیگر دارند به همین سبب جزو پر فروش‌ترین‌ها نیز به شمار می‌روند. این محصولات موتوری حرفه‌ای با مکش متناسب، شعاع عملکرد مناسب، ظرفیت بالا و نازل‌هایی با طراحی مناسب دارند تا شما را در جهت جاروکشی بهتر همراهی کنند.

در این بین محصولات زیر از نظر قیمت بهترین جاروبرقی بوش، به سری 8 برند بوش تعلق دارند:

 • جاروبرقی بوش مدل BGL8SLIM1
 • جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO5
 • جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO4
 • جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLD

همچنین بالاترین مدل جاروبرقی بوش برای شما، موارد زیر هستند:

 • بالاترین مدل جاروبرقی بوش مدل BSGL52531
 • بالاترین مدل جاروبرقی بوش مدل BSGL7200
 • بالاترین مدل جاروبرقی بوش مدل BSGL72234
 • بالاترین مدل جاروبرقی بوش مدل BSGL72294
 • جاروبرقی بدون کیسه بوش مدل BGS21POW2 قیمت 6.000.000 تومان

با توجه به نوسان قیمت ارز برای اطلاع از قیمت دقیق با کارشناسان فروش بانه ویترین تماس بگیرید.

قیمت آخرین مدل جاروبرقی بوش :

برخی از خریداران بیشتر به دنبال محصولاتی هستند که به تازگی وارد بازار شده‌اند زیرا دوست دارند از به روزترین امکانات استفاده کنند. برند بوش نیز به عنوان یک برند سازنده جاروبرقی در سال 2021، محصولاتی را به بازار جهانی معرفی کرده و هر یک از آن‌ها نیز ویژگی‌هایی دارند که به آن‌ها اشاره می‌شود.

جدید ترین جاروبرقی بوش مدل BGL8POW2:

برای آن دسته از خریدارانی که به دنبال جدیدترین جاروبرقی بوش هستند، این محصول برای آن‌ها یکی از بهترین‌ها به شمار می‌رود. جاروبرقی بوش BGL8POW2 یکی از محصولات سری 8 برند بوش به شمار می‌رود و توان مصرفی آن در حدود 2100 وات و قدرت مکش آن 650 وات می‌باشد. این محصول مخزنی از نوع کیسه‌ نوع G دارد که ظرفیت آن‌ها 5 لیتری در نظر گرفته شده‌اند. یکی از ویژگی‌هایی که این محصول را به بهترین جاروبرقی بوش تبدیل کرده، همراهی 3 نازل مختلف با کارایی حرفه‌ای است؛

هر یگ آن‌ها برای تمیزی هر گونه کثیفی و آشغال از روی فرش یا پارکت در نظر گرفته شده‌اند و یکی از آن‌ها نیز برای جارو کردن کم صدا طراحی شده است. فناوری PowerProtect در کنار قدرت مکش این محصول قرار گرفته تا قدرت مکش و ظرفیت کیسه را افزایش دهد. استفاده از لوله کنفی و برخوردار بودن از شعاع عملکرد 15 متر نیز تکمیل کننده ویژگی‌های آن هستند.

آخرین مدل جاروبرقی بوش مدل BGS21POW:

یکی دیگر از جدیدترین جاروبرقی های بوش، این جاروبرقی مخزن دار است. این جاروبرقی به لطف طراحی حرفه‌ای خود در ظاهر و جمع و جور بودن، در بین خریدارانی که فضای کمی دارند بسیار محبوبیت دارد. ظرفیت مخزن آن را 2 لیتری در نظر گرفته‌اند تا بتوانید مدت زمانی مناسب را به کمک آن به جارو مشغول شوید و طراحی مخزن نیز به صورتی است که در خالی کردن آن، مشکلی وجود ندارد.

جاروبرقی مخزن دار بوش BGS21POW از شعاع عملکرد 10 متر برخوردار شده که کاملا با ظرفیت مخزن آن و فضایی که متناسب با آن طراحی شده، مناسب است. همچنین برخوردار بودن از توربو براش، عملکرد آن در جمع کردن زباله‌ها و تمیزی را افزایش می‌دهد. به سبب برخوردار بودن از فیلتر هپا، نیازی نیست نگران هوایی باشید که گرد و غبار را به بیرون هدایت می‌کنند.

آخرین مدل جاروبرقی بوش مدل BWD421PRO:

در بین جاروبرقی های موجود در بازار، می‌توان گفت این جاروبرقی بهترین مدل جاروبرقی بوش به شمار می‌رود و این ویژگی را به سبب برخوردار بودن از ویژگی Aqua Wash&Clean به دست آورده است.

این محصول بوش را جاروبرقی مرطوب و خشک می‌دانند به این منظور که می‌تواند هر نوع کثیفی و حتی مایعات را از روی کف پوش و فرش پاک کند. برای تمیز کردن آب و مایعات، 3 سری مخصوص در نظر گرفته شده که همراه این جاروبرقی در اختیار خریدار قرار می‌گیرند. همچنین برای جارو کردن فرش و موکت، توربو براش و برای تمیز کردن پارکت‌ها نازل مخصوص طراحی شده است.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 نکته مفید در مورد جاروبرقی‌ های رباتیک
11 نکته مفید در مورد جاروبرقی‌ های رباتیک

امروزه، جاروبرقی های رباتیک جایگزین انواع دیگر جاروبرقی ها شده اند. جاروبرقی های رباتیک به صورت هوشمندانه طراحی شده اند. این نوع جاروبرقی ها دارای عملکرد بهتری هستند؛ بنابراین، اگر به فکر خرید جاروبرقی پیشرفته و هوشمند هستید، به شما خرید جاروهای رباتیک را پیشنهاد...

مقایسه جاروبرقی های دستی و ایستاده، کدامیک مناسب تر است؟
مقایسه جاروبرقی های دستی و ایستاده، کدامیک مناسب تر است؟

مقایسه جاروبرقی های دستی و ایستاده: در گذشته ای نه چندان دور، افراد برای نظافت منزل خود از جارو و خاک انداز استفاده می کردند؛ اما ورود جارو برقی به زندگی امروزی، نظافت را به کاری ساده و آسان تبدیل کرد. جارو برقی می تواند...

جاروبرقی بی‌سیم یا با سیم؟ مزایا و معایب هر دسته   
جاروبرقی بی‌سیم یا با سیم؟ مزایا و معایب هر دسته   

تفاوت جاروبرقی با سیم و بدون سیم: جاروبرقی، وسیله ای است که برای هر خانه ای ضروری و کاربردی است. اگر قصد خرید جاروبرقی خوبی را دارید، باید با انواع جاروبرقی بیشتر آشنا شوید. برندهای مختلفی جاروبرقی ها را در مدل های متنوعِ با سیم...

جاروبرقی با مخزن یا بدون مخزن

جاروبرقی با مخزن یا بدون مخزن: وقتی صحبت از بهداشت و پاکیزگی خانه باشد، جاروبرقی حرف اول را می زند. این وسیله مهم، برای پاکیزگی انواع سطوح مانند: فرش و موکت، سطوح بدون موکت و وسایل خانه کاربرد دارد. امروزه شرکت ها و کمپانی های...

مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس کدام یک بهتر است؟
مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس کدام یک بهتر است؟

مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس: جاروبرقی وسیله‌ای است که در تمیز کردن خانه بسیار نقش موثری دارد. این وسیله برقی اگر به درستی انتخاب شود می‌تواند کار نظافت و تمیز کردن منزل را برایتان راحت سازد. با توجه به اینکه تولیدکننده‌های زیادی در عرصه تولید...

معرفی گران‌ترین جاروبرقی های بوش در سال 2022
معرفی گران‌ترین جاروبرقی های بوش در سال 2022

خریدارانی که خواستار بهترین و لاکچری‌ترین‌ها هستند. معمولا بهترین محصولات را انتخاب کرده و از بابت پرداخت هزینه مشکلی ندارند، در این بین برخی از برند ها بیشتر در میان انها محبوبیت دارند، در این مقاله به بررسی گران ترین مدل های جاروبرقی بوش در...

اجزا و لوازم داخل جعبه جاروبرقی بوش
اجزا و لوازم داخل جعبه جاروبرقی بوش

اجزا جاروبرقی بوش شامل چه مواردی می‌شوند؟ اهمیت اجزا بوش در فرایند جاروکشی محیط چقدر است؟ هر یک از محصولاتی که طراحی و تولید می‌شوند از قطعات و اجزا مختلفی تشکیل شده‌اند که هر یک از آن‌ها وظایف خاصی را بر عهده دارد و تمامی...

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش