• مشاوره صحیح
 • قیمت مناسب
 • اصالت کالا
 • بانه ویترین
مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس کدام یک بهتر است؟

مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس: جاروبرقی وسیله‌ای است که در تمیز کردن خانه بسیار نقش موثری دارد. این وسیله برقی اگر به درستی انتخاب شود می‌تواند کار نظافت و تمیز کردن منزل را برایتان راحت سازد. با توجه به اینکه تولیدکننده‌های زیادی در عرصه تولید لوازم خانگی در حال فعالیت هستند و هر ساله به این تعداد افزوده می‌شود. طبیعی است که انتخاب و خرید جاروبرقی مناسب کار ساده‌ای نباشد. اما می‌شود از بین بهترین برندها اقدام به خرید کرد. امروزه انواع جاروبرقی‌های سطلی، کیسه‌دار، بدون کیسه، رباتیک و… تولید شده‌اند. که هر کدام دارای امکانات و ویژگی‌های خاصی هستند. یکی از مهمترین ویژگی‌های یک جاروبرقی عملکرد آن است و نباید از این موضوع غافل بود. بنابراین پیشنهاد می‌شود که حتماً مشخصات برجسته و مهمی که در خرید اهمیت دارد را بررسی کنید، سپس جاروبرقی مناسبی را انتخاب نمایید. در این مقاله قصد داریم که یک مقایسه بین انواع جاروبرقی‌های بوش و جاروبرقی‌های فیلیپس داشته باشیم! این دو برند معروف و شناخته شده، هر یک ویژگی‌ها، مزایا، طراحی و شکل خاص و معایب خود را دارند. پس تا انتهای مطلب مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس با ما باشید تا ببینیم بوش یا فیلیپس کدام یک برنده این نبرد خواهد بود.

مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس کدام یک بهتر است؟

مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس کدام یک بهتر است؟موارد مهم در خرید جاروبرقیمعرفی کلی جاروبرقی بوشجاروبرقی سری 8 بوش مدل BGL8GOLDجاروبرقی سری 8 بوش مدل BGL8PRO5معرفی کلی جاروبرقی فیلیپسجاروبرقی فیلیپس مدل FC9174جاروبرقی فیلیپس مدل FC8087پیشنهاد خرید جاروبرقی

مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس کدام یک بهتر است؟

جاروبرقی از لوازم مورد نیاز هر منزلی است که حداقل دو سه روز یک بار حتما از آن استفاده می‌شود. بدون شک هر کسی زمان خرید جاروبرقی سعی دارد بهترین مدل یا برند موجود در بازار را بشناسد و خرید درستی انجام دهد. درحال حاضر دو برند فیلیپس و بوش از بهترین و با کیفیت ترین برندها در بین جاروبرقی های موجود در بازار هستند. اما برای اینکه مشخص کنیم خرید کدام برند بهتر است در این نوشته به مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس می‌پردازیم. همچنین امکانات و ویژگی‌های هر دو را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

موارد مهم در خرید جاروبرقی

قبل از هر موردی لازم است بیان کنیم که انتخاب بهترین مدل براساس خواسته و نیاز هر کسی تعیین می‌شود. بنابراین ممکن است بهترین انتخاب و مدل برای هر شخصی متفاوت از شخص دیگری باشد. پس لازم است شرایط منزل خود را بسنجید بعد اقدام به انتخاب و خرید کنید.

 • جاروبرقی کیسه‌دار یا بدون کیسه

موضوع مهم دیگری که لازم است هنگام خرید جاروبرقی به آن توجه شود، انتخاب میان جاروبرقی کیسه‌دار و بدون کیسه است. می‌دانید که از میان انواع جاروبرقی که امروزه بسیار رواج دارند، جاروبرقی کیسه‌دار و بدون کیسه هنوز هم جزء بهترین‌ها هستند. جاروبرقی کیسه‌دار نوعی از جاروبرقی است که دارای کیسه‌ای برای نگهداری و ذخیره کردن انواع گرد و غبار است. جاروبرقی بدون کیسه به جای کیسه از یک مخزن برای ذخیره گرد و غبار بهره می‌برد. گفتنی است که جاروبرقی کیسه‌دار دارای مزایایی از جمله تمیز بودن و ضدآلرژی بودن است. این نوع جاروبرقی به دلیل اینکه گرد وخاک را در کیسه ذخیره می‌کند از انتشار گرد و خاک به داخل منزل جلوگیری خواهد کرد و برای افرادی که حساسیت دارند مناسب‌تر است. از طرفی جاروبرقی کیسه‌دار به تمیز کردن مداوم فیلتر و کیسه نیاز دارد.

معرفی فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین جاروبرقی
 • جاروبرقی با کیسه دائمی یا کیسه یکبار مصرف

جاروبرقی‌های کیسه‌دار نیز خود به دو دسته تقسیم می‌شوند. جاروبرقی با کیسه دائمی و جاروبرقی با کیسه یک‌بار مصرف. جاروبرقی با کیسه یکبار مصرف با اینکه نیازی به تخلیه کردن دوره‌ای ندارد و به جای تخلیه کیسه آن را با کیسه جدید تعویض می‌کنید، اما باید برای خرید این کیسه‌ها باید هزینه کرد که بسته به میزان استفاده شما امکان دارد هر ماه به یک تا دو کیسه نیاز داشته باشید. از طرفی کیسه دائمی نیاز به خرید کیسه مجدد ندارد، مگر اینکه کیسه بر اثر شیشه‌های شکسته و یا برخورد با جسم تیز پاره شود.

 • امکانات و لوازم جانبی جاروبرقی

یکی از مواردی که حین خرید جاروبرقی لازم است به آن توجه شود، امکانات و متعلقات جاروبرقی است. از آنجایی که جاروبرقی برای تمیز کردن سطوح مختلف استفاده می‌شود، بسیار مهم است که برس‌ها و نازل‌های کاربردی و متعددی داشته باشد. معمولاً جاروبرقی‌ها دارای یک پارویی یا برس اصلی بوده که کار نظافت و تمیز کردن انواع فرش را انجام می‌دهد.  این برس اصلی که دارای یک پدال برای افزایش یا کاهش دادن برس است، به منظور ارائه دو عملکرد مختلف تعبیه شده است. این پدال، جاروبرقی را برای تمیز کردن و جارو کشیدن سطح فرش و سایر سطوح پوشش‌دار و سطوح بدون پوشش مانند سرامیک، کاشی و پارکت و… کمک خواهد کرد. انواع برس برای جارو کردن گلیم، موکت و برس مخصوص مبلمان و انواع منسوجات و نازل مخصوص شکاف از جمله برس‌ها و متعلقات جاروبرقی هستند، که باید هنگام خرید با جاروبرقی همراه باشند.

معرفی فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین جاروبرقی
 • قدرت مکش

یکی از عوامل و فاکتورهایی که هنگام خرید جاروبرقی لازم است به آن توجه شود، قدرت مکش جاروبرقی است. در واقع به این مورد توجه کنید که توان مصرفی با قدرت مکش بسیار تفاوت دارد و این دو مورد را با هم اشتباه نگیرید. توان مصرفی میزان انرژی مصرفی دستگاه است و توان مکش قدرت و توان جاروبرقی برای مکش هوا به داخل است.

 • صدای جاروبرقی

میزان صدایی که حین کار از جارو برقی تولید می‌شود بسیار مهم است. امروزه جاروبرقی‌های کم صدا هم در بازار موجود هستند که مورد پسند بسیاری از کاربران هستند. میزان صدا تا حدودی به میزان مکش جارو برقی بستگی دارد. اگر صدای جارو برقی شما را اذیت می‌کند یا کودکی در منزل دارید که امکان اذیت شدن با صدای جاروبرقی دارد زمان خرید به این مورد دقت کنید. میزان صدا با واحد دسی بل بر روی بدنه دستگاه درج می‌شود. البته این نکته را هم فراموش نکنید که جاروبرقی در هر حالت مقداری صدا تولید می‌کند، که این صدا اصلاً  آزار دهنده نیست.

 • فیلترهای بهداشتی

از موارد مهمی که نقش مهمی در تعیین کیفیت جاروبرقی و تشخیص عملکرد آن دارد، فیلتر است. در واقع فیلتر بهداشتی تعبیه شده برای جاروبرقی که معمولاً در محل خروجی هوا، در اطراف موتور به عنوان محافظ قرار داده می‌شوند. از خروج هوای آلوده و گرد و خاک به محیط جلوگیری خواهند کرد. فیلترها معمولاً قابلیت شستشو را دارند و بعد از خشک شدن مجدداً استفاده می‌شوند. همچنین هرگز نباید جاروبرقی را بدون فیلتر روشن کرد، چرا که احتمال دارد باعث سوخته شدن موتور شود.  گفتنی است که کاهش دادن ذرات گرد و غبار موجود در هوا و جلوگیری از ورود آنها به هوا برای افراد دارای حساسیت تنفسی بسیار اهمیت دارد.

معرفی فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین جاروبرقی  

معرفی کلی جاروبرقی بوش

از برندهای معروف و محبوب آلمانی که در حال حاضر در بیشتر لوازم خانگی حرف اول را می‌زند برند بوش است که جاروبرقی های با کیفیت بالا و ظاهر شکیل وارد بازار کرده است. شاید تا چند سال قبل کسی اسم این برند را نمی‌شناخت اما امروزه به عنوان برند محبوب و مورد پسند شناخته شده است. جاروبرقی های بوش در دو نوع ساخت آلمان و مونتاژ چین و تحت لیسانس آلمان در بازار موجود هستند.

کیفیت و امکانات این برند آلمانی بسیار بالاست و از لحاظ ظاهری و ساخت هم بسیار شکیل است. در بین کلیه مدل‌هایی که این شرکت تولید کرده است چند مدل از آنها بسیار محبوب هستند و به عنوان بهترین مدل جاروبرقی به مشتری معرفی و به فروش می‌روند. کلیه افرادی که قصد خرید جاروبرقی دارند برند بوش را می‌پسندند اما امکان دارد به دلیل قیمت بالای این برند نسبت به مدل‌های هم تراز از برندهای دیگر قادر به خرید آن نباشند. مدل‌های جاروبرقی تولید کمپانی بوش از لحاظ کیفیت و ساخت سری بندی شده‌اند که بالاترین آنها با عنوان سری 8 در بازار موجود هستند، که در مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس آنها را بررسی خواهیم کرد.

معرفی کلی جاروبرقی بوش

جاروبرقی سری 8 بوش مدل BGL8GOLD

از بهترین و با کیفیت ترین مدل‌های جاروبرقی بوش آلمان می‌توان جارو برقی سری 8 مدل BGL8GOLD را نام برد. این مدل جاروبرقی با ظاهری ظریف و شیک تولید شده است و امکانات کاملی دارد. همچنین به همراه خود سری‌های متعددی دارد که هر کدام مخصوص تمیز کردن جای خاصی هستند به صورتی که متناسب با همان کار طراحی شده و به آن آسیبی نمی‌زنند. توان این جاروبرقی بالارده بوش 2200 وات است.

این جاروبرقی مجهز به سیم جمع‌کن حرفه‌ای است و برای جمع شدن سیم نیاز نیست دکمه خاصی را فشار دهید. همچنین از فیلتر هپا (Hepa)  برخوردار است که تمامی گرد و غبار و ذرات معلق در هوا را می‌گیرد و مانع از پخش شدن آن در هوا و بروز حساسیت در افراد می‌شود. جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLD از نوع کیسه‌ای بوده که ظرفیت کیسه آن 5 لیتر است. این جاروبرقی در هنگام کار صدای بسیار کمی تولید کرده و جزو جاروبرقی‌های بی صدا محسوب می‌شود. که برگ برنده‌ای برای این محصول تولید آلمان از شرکت بوش است.

نقاط قوت جارو برقی بوش مدل BGL8GOLD:

 • کیفیت و دوام و ماندگاری قطعات
 • قدرت مکش بالا و عملکرد کم‌صدا
 • قطعات و امکانات جانبی
 • فیلتر بهداشتی هپا
مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس جاروبرقی سری 8 بوش مدل BGL8GOLD

جاروبرقی سری 8 بوش مدل BGL8PRO5

از دیگر محصولات با کیفیت در کمپانی بوش در زمینه جاروبرقی مدل BGL8PRO5 است، که می‌خواهیم در مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس آن را بررسی کنیم. این مدل جاروبرقی از توان 1800 وات بهره می‌برد. و به لطف سری‌هایی که به همراه خود و در کیف جداگانه دارد متناسب با هر مکان می‌توانید از سری مخصوص آن استفاده کنید. این جاروبرقی دارای دکمه‌هایی بر روی بدنه برای تنظیم کردن جاروبرقی است که میزان مکش آن را می‌توان در 5 حالت مختلف تنظیم کرد.

این دستگاه دارای کیسه 5 لیتری برای جمع آوری زباله است که به دلیل جادار بودن آن لازم نیست هر روز کیسه آن را تخلیه کنید. همچنین از فیلتر بهداشتی هپا برخوردار است و مانع از پخش گرد و غبار در هوا می‌شود. صدایی که جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO5 در حین کار تولید می‌کند بسیار کم است و به هیچ وجه باعث اذیت و آزار افراد نمی‌شود. این مدل جارو برقی تنها 74 دسی بل صدا ایجاد می‌کند. دارای سیم 15 متری و سیم جمع‌کن است. ظاهر شکیل و منحصر به فرد این مدل جاروبرقی بوش باعث شده تا از محصولات محبوب و مورد پسند در بازار به حساب بیاید.

نقاط قوت جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO5:

 • قطعات و امکانات جانبی
 • ظاهر شکیل و مدرن
 • فیلتر بهداشتی هپا
 • عملکرد کم‌صدا
 • موتور قدرتمند

نقاط ضعف جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO5:

 • قیمت بالاتر این محصول در مقایسه با برندهای دیگر

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO5

معرفی کلی جاروبرقی فیلیپس

از دیگر کمپانی‌های موفق در تولید جاروبرقی شرکت فیلیپس است که جاروبرقی‌هایی با کیفیت و و امکانات را تولید کرده است. این برند با کیفیت محصولات خود و همچنین قیمت مناسب آنها خود را در دل خریداران جا کرده و با این ویژگی‌ها به برند محبوب و شناخته شده‌ای تبدیل شده است. این برند لهستانی مدل‌های متعددی از جارو برقی را با امکانات و ویژگی‌های منحصر به فرد تولید کرده است.

شرکت فیلیپس جارو برقی‌های خود  را در دو سری ساخت لهستان، و مونتاژ چین و تحت لیسانس لهستان تولید و به بازار عرضه کرده است. برگ برنده جاروبرقی فیلیپس قیمت مناسب آن با توجه به کیفیت و امکانات کامل در مقابل برندهای دیگر است. در بین جاروبرقی های برند فیلیپس چند مدل وجود دارد که به عنوان بهترین و پر فروش‌ترین مدل‌های موجود در بازار شناخته شده‌اند.

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174

برند فیلیپس از برندهای معتبر و با سابقه است که در زمینه جارو برقی تولیدهای خوب و با کیفیتی داشته و از پرچم داران تولید جاروبرقی  محسوب می‌شود. از با کیفیت‌ترین مدل‌های تولید این شرکت، جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174 است که از پرفروش‌ترین مدل‌های موجود در بازار است. این مدل جاروبرقی از توان موتور 2200 وات و قدرت مکش 500 وات برخوردار است و با استفاده از فیلتر بهداشتی Hepa به تمیزترین و با کیفیت‌ترین نحو، کار خود را انجام داده و گرد و خاک معلق در هوا را حذف می‌کند.

این جاروبرقی از تولیدات شرکت فیلیپس از سری‌های مختلف برای استفاده درست در مکان‌های مناسب برخوردار است. همچنین از لحاظ ظاهری بدنه آن با اندازه مناسب و نسبتا کوچک بسیار مورد پسند کاربران قرار گرفته است. جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174 دارای سیم جمع‌کن است و تنها با فشار دادن یک دکمه سیم به صورت خودکار جمع شده و در داخل جاروبرقی قرار می‌گیرد. همچنین از نوع کیسه‌ای است که ظرفیت کیسه آن 4 لیتر است. جاروبرقی فیلیپس با امکانات کامل و کیفیت بالا از جمله برندهای بسیار خوش قیمت در بازار است.

نقاط قوت جاروبرقی فیلیپس مد FC9174:

 • قدرت موتور بالا
 • اندازه بدنه مناسب
 • سیم جمع کن
 • سری‌های متعدد
 • فیلتر بهداشتی هپا
 • دوام و کیفیت قطعات

نقاط ضعف جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174:

نقطه ضعف خاصی برای این مدل جاروبرقی نمی‌توان نام برد. تنها این مورد که قطعات لهستان و مونتاژ چین است که این مورد به عنوان ضعف شناخته نمی‌شود.

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174

جاروبرقی فیلیپس مدل FC8087

از دیگر تولیدات شرکت فیلیپس می‌توان از جاروبرقی فیلیپس مدل FC8087 نام برد. این جاروبرقی لهستانی از کیفیت بالا و توان موتور 1400 وات و قدرت مکش 200 وات برخوردار است. جاروبرقی فیلیپس مدل FC8087 از نوع مخزنی بوده که گنجایش مخزن آن 1.1 لیتر است. مخزن این جاروبرقی قابل شستشو و بعد از هر بار تخلیه می‌توان آن را به بهترین حالت شستشو و در جای خود قرار داد. این مورد گزینه مناسبی برای افرادی که با عوض کردن و تخلیه کیسه مشکل دارند می‌باشد. ظاهر این محصول بسیار شکیل است و اندازه آن مناسب و وزن آن کم است که این موارد باعث مورد پسند بودن آن می‌شود. دارای 2 مدل سری و نازل مخصوص است که متناسب با مکان‌های مختلف می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. این جاروبرقی دارای کابل 4/5 متری است. همچنین چرخ‌های بزرگ آن به حمل و نقل و حرکت آسان این مدل جاروبرقی بر روی سطوح مختلف کمک می‌کند.

نقاط قوت جاروبرقی فیلیپس مدل FC8087:

 • موتور پرقدرت
 • کم صدا بودن
 •  سری‌های متعدد
 • اندازه کوچک و وزن کم آن
 • مخزن قابل شستشو

نقاط ضعف جاروبرقی فیلیپس مدل FC8087:

 • کم بودن قدرت مکش نسبت به مدل‌های دیگر
 • کوچک بودن مخزن

جاروبرقی فیلیپس مدل FC8087

پیشنهاد خرید جاروبرقی

به طور کلی انتخاب یا خرید بهترین جاروبرقی می‌تواند برای افراد مختلف متفاوت باشد. بسته به شرایط و انتظارات شما از جاروبرقی و متناسب با آنها برای هر شخص یک نوع جاروبرقی می‌تواند جوابگو و بهترین انتخاب باشد. بنابراین شرایط شما تعیین می‌کند که چه جاروبرقی برای شما مناسب است. اما اگر شرایط را کلی در نظر بگیریم و مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس انجام دهیم می‌توانیم بگوییم که هر دو برند از لحاظ کیفیت و امکانات کامل و بدون کم و کسر هستند.

در صورتی که از لحاظ قیمت و هزینه کردن مشکل ندارید می‌توانید از مدل‌های بالای برند بوش انتخاب کنید که بدون شک بهترین انتخاب هستند. در صورتی که نمی‌خواهید زیاد هزینه کنید و مدل خوبی با قیمت مناسب مدنظر دارید از بین جاروبرقی های فیلیپس می‌توانید انتخاب کنید که بدون شک از بهترین جاروبرقی های موجود در بازار با قیمت مناسب هستند. در این مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس می‌توان به این نتیجه رسید که هر دو برند بسیار با کیفیت بوده و تنها طراحی وساختار آنها با هم تفاوت دارد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 نکته مفید در مورد جاروبرقی‌ های رباتیک
11 نکته مفید در مورد جاروبرقی‌ های رباتیک

امروزه، جاروبرقی های رباتیک جایگزین انواع دیگر جاروبرقی ها شده اند. جاروبرقی های رباتیک به صورت هوشمندانه طراحی شده اند. این نوع جاروبرقی ها دارای عملکرد بهتری هستند؛ بنابراین، اگر به فکر خرید جاروبرقی پیشرفته و هوشمند هستید، به شما خرید جاروهای رباتیک را پیشنهاد...

مقایسه جاروبرقی های دستی و ایستاده، کدامیک مناسب تر است؟
مقایسه جاروبرقی های دستی و ایستاده، کدامیک مناسب تر است؟

مقایسه جاروبرقی های دستی و ایستاده: در گذشته ای نه چندان دور، افراد برای نظافت منزل خود از جارو و خاک انداز استفاده می کردند؛ اما ورود جارو برقی به زندگی امروزی، نظافت را به کاری ساده و آسان تبدیل کرد. جارو برقی می تواند...

جاروبرقی بی‌سیم یا با سیم؟ مزایا و معایب هر دسته   
جاروبرقی بی‌سیم یا با سیم؟ مزایا و معایب هر دسته   

تفاوت جاروبرقی با سیم و بدون سیم: جاروبرقی، وسیله ای است که برای هر خانه ای ضروری و کاربردی است. اگر قصد خرید جاروبرقی خوبی را دارید، باید با انواع جاروبرقی بیشتر آشنا شوید. برندهای مختلفی جاروبرقی ها را در مدل های متنوعِ با سیم...

جاروبرقی با مخزن یا بدون مخزن

جاروبرقی با مخزن یا بدون مخزن: وقتی صحبت از بهداشت و پاکیزگی خانه باشد، جاروبرقی حرف اول را می زند. این وسیله مهم، برای پاکیزگی انواع سطوح مانند: فرش و موکت، سطوح بدون موکت و وسایل خانه کاربرد دارد. امروزه شرکت ها و کمپانی های...

معرفی گران‌ترین جاروبرقی های بوش در سال 2022
معرفی گران‌ترین جاروبرقی های بوش در سال 2022

خریدارانی که خواستار بهترین و لاکچری‌ترین‌ها هستند. معمولا بهترین محصولات را انتخاب کرده و از بابت پرداخت هزینه مشکلی ندارند، در این بین برخی از برند ها بیشتر در میان انها محبوبیت دارند، در این مقاله به بررسی گران ترین مدل های جاروبرقی بوش در...

اجزا و لوازم داخل جعبه جاروبرقی بوش
اجزا و لوازم داخل جعبه جاروبرقی بوش

اجزا جاروبرقی بوش شامل چه مواردی می‌شوند؟ اهمیت اجزا بوش در فرایند جاروکشی محیط چقدر است؟ هر یک از محصولاتی که طراحی و تولید می‌شوند از قطعات و اجزا مختلفی تشکیل شده‌اند که هر یک از آن‌ها وظایف خاصی را بر عهده دارد و تمامی...

نحوه تشخیص اصل بودن جاروبرقی بوش
نحوه تشخیص اصل بودن جاروبرقی بوش

نحوه تشخیص اصل بودن جاروبرقی بوش چگونه است؟ همه خریداران می‌توانند اصل بودن جاروبرقی بوش را تشخیص دهند؟ چه نکاتی برای تشخیص اصل بودن جاروبرقی وجود دارد؟ اهمیت تمیزی باعث شده جایگاه جاروبرقی در زندگی خریداران مشخص باشد از این رو آن‌ها به دنبال محصولی...

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش