• مشاوره صحیح
 • قیمت مناسب
 • اصالت کالا
 • بانه ویترین
بهترین مارک کولر گازی بانه ای

کولرگازی‌ها در برندها و مارک‌های بسیاری تولید می‌شوند که در ادامه این مقاله بهترین مارک کولر گازی بانه ای را معرفی خواهیم کرد. کولر گازی وسیله‌ای است که برای خنک کردن و در برخی مدل‌ها برای گرم کردن خانه نیز از آنها استفاده می‌کنند. کولرگازی‌ها انواع مختلفی دارند که شامل دیواری، ایستاده و پرتابل می‌باشند. هر کدام از این کولر گازی‌ها استفاده مختلفی برای انواع مکان‌ها دارند. کولرگازی ایستاده برای مکان‌هایی مانند فروشگاه و استادیوم کاربرد زیادی دارد که مساحت بسیار زیادی را باید ساپورت کند. کولرگازی دیواری نیز برای مکان‌هایی مانند مغازه‌های بزرگ و خانه کاربرد دارد که مساحت محیط به نسبت کمتر است. کولرگازی‌های پرتابل نیز برای مکان‌های کوچک کاربرد دارد که نیازی به تغییر دما و هوای زیاد ندارد. البته کولرگازی‌ها انواع دیگری نیز دارند که در مکان‌های مختلف خانه استفاده می‌شوند، اما سه مدل نام برده، بیشترین استفاده را دارند.

قیمت خرید بهترین مارک کولر گازی بانه ای

کولر گازی چیست؟مزایای خرید کولر گازی از بانهبهترین مارک کولر گازی بانه ایکولر گازی اجنرال (اوجنرال)کولر گازی ال جیکولرگازی گریخرید کولرگازی بسته به منطقه آب و هواییبهترین مارک کولر گازی بانه ای T1بهترین مارک کولر گازی بانه ای T2بهترین مارک کولر گازی بانه ای T3نکاتی که باید در صورت خرید بهترین مارک کولر گازی بانه ای به آن توجه کنید:

کولر گازی چیست؟

در قدیم مردم بیشتر از کولرهای آبی استفاده می‌کردند. استفاده از کولر آبی امروزه نیز بسیار است اما بیشتر مردم برای راحتی کار خود استفاده از کولر گازی را ترجیح می‌دهند. کولر گازی وسیله‌ای است که بیشتر آنها سرمایشی هستند. البته برخی از کولر گازی‌ها هستند که به صورت سرمایشی گرمایشی کار می‌کنند که در تمامی فصول استفاده می‌شوند. کولر گازی تهویه مطبوع را بر عهده دارد و با استفاده از سیستمی که برای آن طراحی شده است هوای داخل خانه را تهویه کرده و مطبوع می‌کند. نصب کولر گازی نیازمند این است که از تکنسین نصاب کمک بگیرید و خودتان به نصب آن اقدام نکنید.

قیمت خرید بهترین مارک کولر گازی بانه ای

مزایای خرید کولر گازی از بانه

کولر گازی مزایای بیشتری نسبت به کولرهای آبی دارد. البته می‌توان به این نکته نیز اشاره کرد که کولرگازی مصرف برق بیشتری نسبت به کولر آبی دارد. یکی از مزایا کولر گازی ظرفیت بالا در صورت روشن بودن با مدت زمان بالا است که با گذشت چندین ساعت کار کردن، اصلا به موتور  آن فشار نمی‌آید. همچنین تصفیه هوا در کولر گازی انجام می‌شود و آلودگی هوا به کمترین حد خود می‌رسد. فیلتر ضد حساسیت نیز برای کولر گازی تعبیه شده است که برای افراد حساس بسیار مناسب است و تنفس هوایی پاک را تجربه می‌کنید. همچنین کولر گازی‌ها را می‌توانید در انواع مکان‌ها نصب کنید و محدودیتی برای مکان وجود ندارد. همچنین ترموستات دمایی در کولر گازی‌ها به کار رفته است و دمای محیط به صورت خودکار تنظیم می‌شود.

از دیگر مزیت‌های کولر گازی وجود نداشتن نویز و صدای اضافی در آن است. در کولرهای آبی این مشکل وجود داشت که پس از مدتی کپک زدگی ایجاد می‌شد. اما در کولرهای گازی اینگونه نیست و اصلا کپک زدن و گرفتن باکتری وجود ندارد. همینطور استفاده از کولر گازی سود دیگری نیز برای شما دارد که این سود همان ضد عفونی کردن محیط است. محیطی که در آن کولر گازی وجود دارد به صورت کامل ضد عفونی می‌شود و اصلا حساسیتی ایجاد نمی‌کند.

قیمت خرید بهترین مارک کولر گازی بانه ای

بهترین مارک کولر گازی بانه ای

کولر گازی اجنرال (اوجنرال)

اگر تا به حال با لوازم خانگی‌های بانه آشنایی کمی داشته باشید و از بازار بانه خرید کرده باشید، مطمئنا با کولرگازی اجنرال آشنایی داشته‌اید. این نوع کولر گازی طرفداران بسیار زیادی در تمام نقاط ایران دارد. کولر گازی اجنرال در بانه اولین و بهترین مارکی است که در صورت خرید به شما معرفی می‌شود. این برند انواع مختلفی از کولر گازی را تولید و عرضه می‌کند. از تولیدات برند اجنرال می‌توان به یونیت (پنجره‌ای)، اسپلیت دو تکه، کولر گازی پرتابل، داکت اسپلیت، کولر گازی مولتی اسپلیت، کولر گازی زمینی، کولر گازی سقفی، کولر گازی مرکزی (ایستاده) اشاره کرد. این برند جزو محبوب‌ترین‌های بازار بانه است. همچنین برندی پر فروش در این شهرستان می‌باشد که بیشتر 24000 این برند فروش می‌روند.

اجنرال برندی است که در کشور ژاپن تاسیس شده است. این برند سالیان بسیاری است که در زمینه کولر گازی تولیدات انجام می‌دهد. از سال 1960 برند اجنرال تولیدات خود را شروع کرده است و به سرعت در این زمینه پیشرفت داشته است. این برند در سه منطقه کاوازاکی، شانگهای و تایلند نمایندگی‌های محصور به خود را دارد. در اصل تولید کنندگان اجنرال همان فوجیستو هستند که با نام تجاری اجنرال، محصولات خود را در بازار ارائه می‌دهند.

قیمت خرید بهترین مارک کولر گازی بانه ای

کولر گازی ال جی

برای خرید بهترین مارک کولرگازی بانه ای، یکی از برندهای نام‌آور در حوضه تولید لوازم خانگی ال جی است. این برند سالیان بسیاری است که تولیدات خود را به سراسر دنیا عرضه می‌کند. یکی از کشورهایی که محصولات ال جی بسیار در آن به فروش می‌رسند، ایران است. مردم ایران بسیار به برند ال جی و تولیدات آن اهمیت می‌دهند و جزو خریداران پروپاقرص ال‌جی هستند. ال جی در سال 1958 راه اندازی و تاسیس شد. این برند جهانی است و در زمینه‌های بسیار تولیدات انجام می‌دهد. حتی در برهه‌ای از زمان نیز به تولید تلفن همراه پرداخت. که البته با این پروژه سازگاری نداشت و پس از مدتی با شکست مواجه شد و از این عرصه خارج شد. الجی تولیدات محصولات بسیاری را انجام می‌دهد که یکی از این محصولات کولرگازی است.

کولرگازی ال جی گستردگی بسیاری در بازار دارد و بهترین انتخاب برای خرید است. مدت زمان زیادی است که ال جی مورد توجه قرار گرفته است و فروش چشمگیری دارد. کولر گازی‌های ال جی از نظر ظاهر هیچ کم و کاستی ندارند و بهترین کیفیت را دارا هستند. همچنین قطعات به کار رفته در کولرهای گازی ال جی بسیار با کیفیت هستند و در این بخش پیشتاز می‌باشد.

قیمت خرید بهترین مارک کولر گازی بانه ای

کولرگازی گری

گری یک برند چینی است که در شهر زوهای چین و در سال 1991 تاسیس شد. این برند تولید لوازم سرمایشی گرمایشی را انجام می‌دهدکه در ایران بسیار گستردگی دارد. کول  گازی‌های گری در شهرستان بانه به صورت عمده و با تعداد مدل‌های بالا یافت می‌شود. این برند همیشه برای تولیدات خود از بهترین آپدیت‌ها بهره می‌برد. همچنین تکنولوژی‌های آمریکایی را برای محصولات خود استفاده می‌کند. این تکنولوژی‌ها در بهینه سازی کیفیت و مصرف محصول نیز تاثیر بالایی دارد. همچنین رتبه انرژی کولرگازی‌های گری A++ و A+++ است که در مصرف انرژی صرفه‌جویی بسیاری می‌کند.

برند گری در اصل یک برند چینی است و قطعات و مونتاژ محصولات این برند در چین انجام می‌شود که عمده مدل‌های این برند در بانه ویترین موجود است. برخی افراد هستند که به اشتباه متوجه می‌شوند، گری یک برند آمریکایی است. در حالتی که تولید و پخش کولرگازی گری در چین انجام می‌شود. این برند محصولات زیادی را برای تهویه هوا ارائه داده است که در زمینه‌های مختلفی کاربرد دارد.

قیمت خرید بهترین مارک کولر گازی بانه ای

خرید کولرگازی بسته به منطقه آب و هوایی

استفاده از کولرگازی بسته به مناطق مختلف است و باید به آب و هوای منطقه‌ای که در آن قرار دارید و می‌خواهید کولرگازی بخرید باید توجه داشته باشید. بهترین مارک کولر گازی‌های بانه ای چندین نوع دارند که شامل T1, T2 و T3 می‌شوند که استفاده آنها با توجه به آب و هوا متفاوت است.

بهترین مارک کولر گازی بانه ای T1

این نوع کولرگازی‌ها مناسب مناطقی هستند که آب و هوای معتدل و نیمه شمالی دارند. برای مثال این نوع کولرگازی T1 را می‌توانید برای شهرهایی مانند کرج و تهران به کار بگیرید. در این نوع کولرگازی‌ها دمایی تا 43 درجه سانتی گراد تحت پوشش است.

قیمت خرید بهترین مارک کولر گازی بانه ای

بهترین مارک کولر گازی بانه ای T2

این نوع کولرگازی‌ها برای مناطق سردسیری مناسب هستند. چنین مناطقی نیازمند هوای گرم در داخل خانه هستند و به همین دلیل است که کولرگازی مناطق سردسیری باید قابلیت انتقال گرما را نیز داشته باشند. یعنی باید کولر به صورت چند جانبه ارائه شود و بتواند سرما و گرما را انتقال دهد. این نوع کولرها از دمای 7 تا 35 درجه را پوشش می‌دهند.

بهترین مارک کولر گازی بانه ای T3

کولرگازی‌های نوع T3 برای مناطق گرمسیری مناسب هستند. این کولرهای گازی تا 53 درجه گرما را ساپورت می‌کنند. برای استان‌هایی مانند سیستان و بلوچستان، هرمزگان و … این نوع کولرگازی را به کار بگیرید. البته در تولیدات جدید   T3، دستگاه‌هایی با پوشش دمای تا 60 درجه سانتی گراد نیز ساخته شده‌اند. قیمت خرید بهترین مارک کولر گازی بانه ای

برای مشاهده و اطلاع از مقالات جدید ما در کانال تلگرام بانه ویترین عضو شوید.

نکاتی که باید در صورت خرید بهترین مارک کولر گازی بانه ای به آن توجه کنید:

 • کولر گازی را در معرض آفتاب نگذارید، مخصوصا اسپلیت‌های دو تکه را در سایه قرار دهید.
 • زود به زود کندانسور کولر گازی را تمیز کنید و نگذارید که آلودگی زیادی به آن وارد شود.
 • اگر کولر گازی مشکلی نداشت هم به سرویس آن به صورت سالیانه اقدام کنید.
 • برای اینکه پاسخگویی بهتری از کولرهای گازی داشته باشید، درزهای خانه را بگیرید تا نیاز نباشد فشار را بالا ببرید و انرژی هدر برود.
 • اگر کولرگازی هوای گرم از خود ارائه داده، حتما به تعمیر آن اقدام کنید (این تعمیر را برای کولرگازی‌هایی انجام دهید که فقط وظیفه سرد کردن را دارند و دو بعدی نیستند)
 • به برچسپ انرژی کولرگازی دقت داشته باشید که در کدام رده انرژی قرار دارد. رده‌های A+++ و A++++ بهترین‌ها برای کولرگازی هستند.
قیمت خرید بهترین مارک کولر گازی بانه ای
 • دمای کولرگازی را مناسب تنظیم کنید. نیازی نیست که خانه بسیار سرد و یا بسیار گرم شود. در حدی درجه را  قرار بدهید که تحمل آن برای کمپرسور کولر گازی سخت نشود و آسیبی به دستگاه نرسد.
 • به ظرفیت کولر گازی دقت داشته باشید. هنگامی که به خرید کولر گازی در بانه می‌روید، توجه داشته باشید که ظرفیت بسیار بالا یا بسیار کمی را انتخاب نکنید. ظرفیت بسیار بالا را باید خیلی کم کنید و نیازهای شما را تامین نمی‌کند. ظرفیت بسیار پایین نیز بسیار باید درجه را بالا ببرید که باز به ضرر شما است و مصرف انرژی بسیار بالا می‌رود.
 • لامپ‌های قدیمی بسیار پر مصرف هستند و باعث می‌شوند که گرمای زیادی در خانه ایجاد شود، به همین دلیل است که سعی کنید از لامپ‌های کم مصرف استفاده کنید. استفاده از این نوع لامپ‌ها باعث می‌شود که به راحتی دمای داخل خانه پایین بیاید و مصرف کولر گازی کم شود.

بهترین مارک کولر گازی بانه ای چیست؟

از جمله بهترین مارک کولر گازی در بانه می‌توان به سه برند ال جی، اجنرال و گری اشاره کرد.

قیمت خرید کولر گازی در بانه با تهران چقدر فرق دارد؟

به دلیل واردات مستقیم از مرز تفاوت قیمت کولر گازی در بانه با تهران از سه میلیون تومان به بالا شروع می‌شود.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه کولر گازی ایوولی و هایسنس
مقایسه کولر گازی ایوولی و هایسنس

مقایسه کولر گازی ایوولی و هایسنس کولرهای گازی یکی از برجسته ترین محصولاتی هستند که در دهه جدید مخاطب‌های زیادی را به خود جذب می‌نمایند. این کولرها با وجود قابلیت‌های بی‌نظیری که دارند، روز به روز  سبب افزایش آسایش و راحتی مصرف کنندگان می‌شوند. سیستم‌های...

اگر کولر گازی روشن نشود، چه مواردی نیاز به بررسی دارد؟
اگر کولر گازی روشن نشود، چه مواردی نیاز به بررسی دارد؟

اگر کولر گازی روشن نشود احتمالا شما هم با مشکل روشن نشدن کولر گازی خود مواجه شده اید. این امر در روز های گرم تابستان می تواند بسیار اذیت کننده و مشکل ساز باشد. کولر گازی ها به دلیل عملکرد پیوسته و طولانی مدتی که...

اگر کولر گازی آب بدهد، چه اقداماتی باید انجام شود؟
اگر کولر گازی آب بدهد، چه اقداماتی باید انجام شود؟

اگر کولر گازی آب بدهد  کولر گازی ها  نقش بسیار مهمی را در تنظیم دمای محیط ایفا می کنند. امروزه اهمیت و ضرورت استفاده از این دستگاه ها برای متعادل کردن دمای منزل و سایر محیط ها بر کسی پوشیده نیست. اما استفاده مداوم از...

مقایسه کولر گازی ایوولی با جی پلاس
مقایسه کولر گازی ایوولی با جی پلاس

بررسی و مقایسه کولر گازی ایوولی با جی پلاس کولر گازی ایوولی و جی پلاس دو برند معروف با ویژگی‌های متفاوت هستند. ایوولی با فناوری‌های پیشرفته مانند اینورتر و کم مصرفی انرژی معروف است، در حالی که جی پلاس با کیفیت ساخت بالا و عملکرد...

آموزش نصب و کار با کولر گازی ایستاده
آموزش نصب و کار با کولر گازی ایستاده

روش نصب کولر گازی ایستاده آیا نصب کولر گازی ایستاده پیچیده است؟ اینکه چه ابزارهایی باید آماده شوند، سوالاتی هستند که بسیاری از مشتریان به آن علاقه دارند. در مقاله زیر کارشناسان بانه ویترین می‌خواهند دستورالعمل نصب کولر گازی استاندارد ایستاده را ارائه دهند. ما...

آموزش نصب و کار با کولر گازی پرتابل
آموزش نصب و کار با کولر گازی پرتابل

آموزش نصب کولر گازی پرتابل سیستم‌های تهویه مطبوع قابل حمل محبوب ترین راه‌حل در تابستان 2020 هستند. با طراحی جمع و جور و راحت، نصب و راه‌اندازی بدون نیاز به استخدام برق مانند سایر دستگاه‌های تهویه مطبوع بسیار ساده است. بانه ویترین دستورالعمل‌های دقیقی را...

مقایسه کولرگازی پرتابل با اسپیلت
مقایسه کولرگازی پرتابل با اسپیلت

مقایسه کولرگازی پرتابل و اسپلیت در دنیای امروزی، با توسعه فناوری‌های سرمایشی، گزینه‌های متعددی برای تأمین آسایش حرارتی در منازل، دفاتر و فضاهای تجاری وجود دارد. از جمله این گزینه‌ها کولرهای گازی پرتابل و کولرهای گازی اسپلیت است که هر کدام ویژگی‌ها و مزایا منحصر...

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش