• مشاوره صحیح
 • قیمت مناسب
 • اصالت کالا
 • بانه ویترین
چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟

امروز صنعت بازی و گیم‌ها روز به روز بیشتر از گذشته رشد می‌کند و این امر باعث می‌شود تا صحنه بازی‌ها بیشتر به واقعیت شباهت داشته باشند. همچنین رشد بی‌اندازه بازی‌ها و گیم‌ها و انواع کنسول‌هایی که برای آن‌ها استفاده می‌شود به علت رقابت بین شرکت‌های سازنده آن است. با توجه به افزایش علاقه‌مندان به بازی و کاربران‌ گیم‌ها و افزایش بازار تقاضا، قیمت انواع گیم و کنسول‌های بازی بیشتر شده است. البته که میزان جذابیت گیم به قدرت کنسول و سیستم آن بستگی دارد اما نمایشگری که از آن بازی نشان داده می‌شود نیز تاثیر زیادی در جذابیت بازی و واقعی نشان دادن آن دارد. یعنی به اندازه قدرت کنسول، کیفیت به اجرا درآوردن تصاویر بازی از مانیتور تلویزیون نیز اهمیت زیادی دارد. احتمالا با این توصیف‌ها می‌پرسید، چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟ تا انتهای این مقاله از سایت بانه ویترین با ما همراه باشید تا به بهترین جواب برسید.

تلویزیون برای بازی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟تلویزیونی با لتنسی مناسب برای بازیتلویزیونی با استانداردهای HDR مناسب برای ps4آیا سایز تلویزیون در تناسب آن با ps4 تاثیر دارد؟چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟معرفی بهترین تلویزیون OLED برای بازی با ps4جمع‌بندی

تلویزیون برای بازی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

برای بازی با کنسول‌های مختلف و انواع بازی، تلویزیونی بهترین است که ویژگی‌های ارزنده و مناسب داشته باشد تا بتواند تصاویر بازی را با کیفیتی بهتر و دقیق‌تر نشان دهد تا کاربر تجربه بازی در صحنه‌های واقعی را داشته باشد. ویژگی‌هایی که یک تلویزیون را برای بازی با کنسول هماهنگ می‌کند، عبارتند از:

 • برخورداری از رفرش ریت بالا: رفرش ریت تلویزیون میزان تازه‌سازی صحنه‌های به نمایش درآمده از نمایشگر آن را نشان می‌دهد. برای این که یک تلویزیون برای بازی با کنسول مناسب باشد لازم است که نرخ تازه‌سازی تصاویر در آن بالا بوده و این نرخ با کنسول بازی سازگار باشد تا کاربر بهره‌وری بیشتری از بازی داشته باشد.
 • برخورداری از قابلیت G-Sync: یک قابلیت است که مانع از پاره پاره نشان دادن تصویر می‌شود. چنانچه نمایشگر تلویزیون تصاویر بازی را با وقفه و به صورت پاره پاره نشان دهد، کیفیت بازی با کنسول از بین رفته و دیگر لذتی نخواهد داشت. بنابراین از تلویزیونی برای بازی با کنسول استفاده کنید که قابلیت G-Sync داشته باشد.
 • برخورداری از پنل OLED: یکی دیگر از ویژگی‌های یک تلویزیون مناسب برای بازی این است که پنل آن توانایی ارائه بیشترین روشنایی و بالاترین کنتراست را داشته باشد. تلویزیونی که از پنل OLED بهره می‌برد، تصاویری با کنتراست بالا و روشنایی فوق‌العاده را به نمایش می‌گذارد.
 • زمان پاسخگویی: زمان پاسخگویی تلویزیون برای بازی با کنسول بسیار مهم است. Response Time تلویزیون به تصاویر باید بسیار سریع باشد تا تجربه لذتی به یاد ماندانی را از بازی با کنسول برای شما داشته باشد.

 لیست قیمت تلویزیون ارزان در بانه

قبل از خواندن ادامه ویژگی های محصول لطفا به نکته کلیدی زیر توجه کنید: برای اطلاع از قیمت تلویزیون و خرید تلویزیون مد نظر خودتان، از جدول و لیست زیر می توانید استفاده کنید هر کدام را که نیاز دارید کلیک کنید، وارد دسته بندی مربوطه خواهید شد.
 تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ تلویزیون سونی
تلویزیون ال جی 55 اینچ تلویزیون سامسونگ 55 اینچ تلویزیون سونی 65 اینچ
تلویزیون ال جی 49 اینچ تلویزیون 50 اینچ سامسونگ تلویزیون سونی 55 اینچ
تلویزیون ال جی 43 اینچ تلویزیون سامسونگ 49 اینچ تلویزیون سونی 49 اینچ
تلویزیون ال جی 32 اینچ تلویزیون سامسونگ 43 اینچ تلویزیون سونی 43 اینچ
تلویزیون سامسونگ 32 اینچ
لیست برندهای دیگر تلویزیون بانه ویترین یکی از بزرگترین مرجع های خرید تلویوزیون از بانه، به شما تضمین می دهد کمترین قیمت را ارائه میدهد. چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟

تلویزیونی با لتنسی مناسب برای بازی

چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟ اگر از علاقه‌مندان به گیم هستید حتما بارها این سوال برای شما پیش آمده و هنوز به نتیجه درستی نرسیده‌اید. بهتر است بدانید که یک تلویزیون با لتنسی بالا هرگز برای بازی با هیچ نوع کنسول و گیمی مناسب نیست و نخواهد بود. لتنسی در لغت به معنای تاخیر است که همگی دستگاه‌های دیجیتال آن را دارند. مدت زمانی که یک تلویزیون برای پردازش هر تصویر قبل از پخش نیاز دارد را لتنسی تصویر در تلویزیون می‌گویند. به طور کلی به زمانی که تلویزیون جهت پردازش تصاویر دریافتی از منبع‌های ارسالی لازم دارد، لتنسی نامیده می‌شود.

این منبع ارسالی می‌تواند یک کنسول بازی یا یک دستگاه ویدیو یا یک پلیر یا هر منبع دیگری باشد. بنابراین تلویزیونی که لتنسی تصویر آن بالا باشد قادر به ارائه بهترین تصاویر از گیم نخواهد بود و تجربه شما از بازی را خراب خواهد کرد به ویژه گیم‌هایی که سرعت بازی در آن‌ها زیاد است، لازم است لتنسی یا همان تاخیر تلویزیون پایین باشد تا بهترین تصویر از بازی به نمایش داده شود. لتنسی مناسب یک تلویزیون برای بازی با کنسول ps4 باید در حدود 40 الی 50 میلی ثانیه باشد و از این حد تجاوز نکند.

چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟

تلویزیونی با استانداردهای HDR مناسب برای ps4

پنل نمایش یک تلویزیون خوب باید قادر به ارئه تصاویری درخشان با عمق مشکی عالی و کنتراست بالا باشد. زیرا همه این ویژگی‌ها در ایجاد جلوه‌ای واقعی از تصاویر تاثیر زیادی دارند. تلویزیونی که از پنل تصویری با این ویژگی‌ها بهره ببرد، تصاویر را طبیعی و به صورت واقعی نمایش می‌دهد. برخورداری از استاندارد HDR یکی از مهمترین فاکتورهایی است که برای بهتر شدن کیفیت تصویر، تلویزیون به آن احتیاج دارد. استاندارد HDR این قابلیت را برای نمایشگر ایجاد می‌کند تا رنگ مشکی تصاویر را با بیشترین عمق و به صورت مشکی واقعی به نمایش درآورد.

استاندارد HDR شامل مواردی از قبیل HDR10 و HDR 10+ و HLG است که هر یک توانایی ارتقاء کیفیت تصاویر را به بهترین شکل ممکن دارند. بیشتر تلویزیون‌های 4K از HDR پشتیبانی می‌کنند و از آن جا که کلیه کنسول‌های بازی مانند ps4 نیز از استاندارد HDR پیروی می‌کنند. بنابراین می‌توان گفت که تلویزیون‌های 4K گزینه‌ای مناسب برای بازی با این کنسول هستند.

چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟

آیا سایز تلویزیون در تناسب آن با ps4 تاثیر دارد؟

وقتی می‌پرسید چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟ حتما جواب یک تلویزیون با نمایشگری بزرگ است. زیرا همیشه استفاده از تلویزیون با نمایشگر سایز بزرگ، لذت بیشتری خواهد داشت. سایز تلویزیون در نمایش جذاب‌تر تصاویر موثر است و یکی از مولفه‌های تعیین قیمت خرید تلویزیون به شمار می‌آید. البته باید هنگام انتخاب سایز تلویزیون فاکتورهایی را نیز مد نظر قرار دهید و براساس آن‌ها سایز تلویزیون خود را انتخاب کنید. برای مثال متراژ محیطی که تلویزیون را در آن جا قرار می‌دهید باید با سایز تلویزیون تناسب داشته باشد. همچنین فاصله‌ای که بیننده تا تلویزیون دارد نیز از جمله فاکتورهای تاثیرگذار در انتخاب سایز تلویزیون است. بهترین فاصله‌ای که شما هنگام بازی باید از تلویزیون داشته باشید یک و نیم متر است و برای این فاصله از صفحه نمایش تلویزیون بهتر است از تلویزیون با سازهای 49 اینچ الی 60 اینچ استفاده کنید.

چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟

چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟

اگر بخواهیم در یک جمع‌بندی بگوییم که چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟ باید گفت که تلویزیون باید از حداقل امکانات کیفیت 4K برخوردار باشد تا قادر به ارائه تکنولوژی‎‌های به کار رفته در کنسول ps4 باشد. اولین آیتمی که یک تلویزیون برای گیم باید به آن مجهز باشد، برخورداری از پورت HDMI است تا بتواند تصاویر را با کیفیت 4K به نمایش درآورد. همچنین نرخ تازه‌‎‎سازی تصاویر تلویزیون مناسب برای ps4 باید 120 هرتز باشد تا بتواند سرعتی مناسب از تصاویر بازی را بدون بریدگی ارائه دهد.

تلویزیون مناسب پی اس فور

معرفی بهترین تلویزیون OLED برای بازی با ps4

 • اگر می‌خواهید بدانید که چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟ ما تلویزیون ال جی مدل C1 را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این مدل از تلویزیون ال جی یکی از بهترین انواع OLED موجود در بازار است که کلیه ویژگی‌های لازم برای بازی با کنسول ps4 را دارا است. تلویزیون یاد شده از Response time بسیار مناسبی برخوردار است. بنابراین هنگام گیم شما تصاویری روان و با سرعت تغییر فوق‌العاده عالی را مشاهده خواهید کرد. میزان نرخ تاخیری در تلویزیون ال جی مدل C1 بسیار پایین است در نتیجه تلویزیون قادر به نمایش ریزترین تغییرات حتی در تصاویری با بالاترین سرعت است. این تلویزیون رزولوشن فوق‌العاده عالی دارد و نرخ تازه‌سازی تصاویر نیز در این تلویزیون ایده‌آل است. البته مهمترین ویژگی این تلویزیون این است که شما می‌توانید کلیه مولفه‌ها را برای بازی با ps4 در تلویزیون تنظیم نمایید.
 • یکی دیگر از تلویزیون‌های مناسب برای بازی با کنسول ps4، تلویزیون سامسونگ مدل QN90A است. این مدل از تلویزیون کیفیت تصویر عالی داشته و به قابلیت‌های مفید برای بازی و گیم مجهز است. برخورداری این دستگاه از پنل نمایش QLED، تجربه‌ای وصف نشدنی از گیمینگ را برای شما به ارمغان خواهد داشت. تلویزیون مذکور از سامسونگ دارای یک عدد درگاه HDMI است که پهنای باند 2.1 را دارد. بنابراین امکان اتصال راحت و آسان تلویزیون به بهترین شکل ممکن با انواع کنسول بازی و به ویژه ps4 فراهم می‌شود. تصاویری که از نمایشگر این تلویزیون به نمایش درمی‌آیند بدون هاله بوده و از روشنایی بی‌نظیری برخوردار هستند به گونه‌ای که حتی در اتاقی تاریک نیز تصاویر با روشنایی کامل نشان داده می‌شوند. زیرا پنل نمایش تلویزیون از نوع QLED است.
چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟

جمع‌بندی

پست امروز را برای جواب دادن به سوال شما در رابطه با این که چه تلویزیونی برای ps4 مناسب است؟، منتشر کردیم. تلویزیونی که قادر به بهترین پاسخگویی برای گیم باشد نیازمند برخورداری از یک سری ویژگی‌های مهم است تا بتواند قادر به ارائه  قابلیت‌های بازی مورد نظر باشد. زیرا بازی‌ها و گیم‌های که امروزه ساخته می‌شوند معیارها و استانداردهای بالایی دارند تا بتوانند تصور بازی در صحنه را در فرد گیمر القا کنند به گونه‌ای که گویی فرد در صحنه بازی حضور دارد. بهترین تلویزیون که بتواند جوابگوی بازی با کنسول ps4 باشد، تلویزیون با کیفیت تصویر 4K است. زیرا این مدل از تلویزیون‌ها هم رزولوشن مناسبی دارند و هم نرخ تازه‌سازی تصویر در آن‌ها عالی است و البته کنتراست و روشنایی نیز باید بسیار بالا و در حد عالی باشد. دقت داشته باشید که تلویزیونی که انتخاب می‌کنید باید داری پنل QLED یا OLED باشد.

تلویزیون گیمینگ باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

یک تلویزیون گیمینگ مناسب باید نرخ رفرش ریت بالایی داشته باشد و همچنین از قابلیت G-Sync پشتیبانی کند. زمان پاسخگویی نیز بسیار اهمیت دارد و یک تلویزیون گیمینگ باید زمان پاسخگویی یا Response Time بسیار پایینی داشته باشد.

تلویزیون مناسب برای ps4 کدام است؟

یک تلویزیون مناسب بازی و گیمینگ باید حداقل کیفیت 4K داشته باشد و حتما از پورت HDMI پشتیبانی کند. همچنین نرخ تازه‌‎‎سازی تصاویر تلویزیون مناسب برای ps4 باید 120 هرتز باشد

 1. امیرعلی

  امیرعلی

  سلام من یک سوال داشتم ایا
  Ps4 برای تلویزیون های ۳۲ اینچ مناسبه؟
  این تلویزیون ۳۲ اینچ اسمش سامسونگ سری ۴ هست و یک کابل اچ دی ام ای داره
  ایا پی اس فور روش میاره؟
  لطفا بگین!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانه ویترین در رسانه ها

راهنمای خرید تلویزیون: از HD تا K8، چه تفاوت هایی وجود دارد؟ به گزارش اطلاع نیوز بانه ویترین ( https://banehvitrin.com ) یکی از فروشگاه های معتبر فروش انواع تلویزیون است که برندهای معتبر را با قیمت های مقرون به صرفه به شما تقدیم می کند....

تلویزیون‌های فوق‌العاده بزرگ آیا واقعاً نیاز داریم؟
تلویزیون‌های فوق‌العاده بزرگ آیا واقعاً نیاز داریم؟

  شاید به نظر خرید تلویزیونی با صفحه نمایش بزرگتر، مناسب ترین گزینه باشد اما در این مطلب، قصد داریم این باور را بیشتر بررسی کنیم. سوال ما این است که آیا واقعا خرید تلویزیون های فوق‌العاده بزرگ می تواند منطقی باشد؟ هنگام خرید تلویزیون باید...

نکاتی برای حفظ و نگهداری صحیح تلویزیون و افزایش عمر مفید آن
نکاتی برای حفظ و نگهداری صحیح تلویزیون و افزایش عمر مفید آن

تلویزیون یکی از پرکاربردترین وسایل الکترونیکی و بهترین انتخاب برای پر کردن اوقات فراغت است. این وسیله که از قیمت نسبتا بالایی برخوردار می باشد، مانند دیگر وسایل الکترونیکی احتمال خرابی دارد. جهت پیشگیری از بروز مشکل و خرابی در این وسیله، باید با نکات...

آخرین تکنولوژی های تلویزیون چه تغییراتی در بازار ایجاد کرده است؟

آخرین تکنولوژی های تلویزیون: مدت زمان زیادی از تلویزیون های کمدی با بدنه طرح چوب و تصویر برآمده، می گذرد. می توان گفت از بیست سال پیش تا به امروز، شاهد یک تکامل در تکنولوژی تلویزیون ها بوده ایم. البته این تکامل به تنهایی یک...

نحوه اتصال تلویزیون هوشمند به لپ تاپ
نحوه اتصال تلویزیون هوشمند به لپ تاپ

اتصال تلویزیون به لپ تاپ یکی از امکانات تلویزیون‌های هوشمند است که باعث وصل شدن تلویزیون به لپ تاپ و سایر دستگاه‌های دیجیتالی می‌شود. تماشای فیلم، کار کردن بر روی صفحه نمایش کوچک لپ تاپ و اجرای بازی بر روی لپ تاپ و… شاید برای...

چگونگی نصب اپلیکیشن بر روی تلویزیون سامسونگ
چگونگی نصب اپلیکیشن بر روی تلویزیون سامسونگ

تلویزیون هوشمند قابلیت‌ها و امکانات متعددی دارد که یکی از آنها امکان نصب برنامه بر روی تلویزیون است. در واقع کاربران می‌توانند برنامه‌ها و نرم افزارهای مختلفی را بر روی تلویزیون نصب کنند. سامسونگ یکی از سازنده‌ها وپیشتازان تلویزیون‌های اسمارت به صورت پیش‌فرض چند برنامه...

آموزش اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت
آموزش اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت

اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت ؛ پیشرفت تکنولوژی سازنده و شرکت‌های بزرگ را بر آن واداشته که هوشمند بودن و اتصال به اینترنت را از انحصار گوشی‌های موبایل درآورند و انواع لوازم خانگی مانند تلویزیون، یخچال، لباسشویی و… را نیز با قابلیت اتصال به اینترنت...

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش