• مشاوره صحیح
 • قیمت مناسب
 • اصالت کالا
 • بانه ویترین
اسمارت تینکیو Smart ThinQ چیست و چه کاربردی دارد؟

قابلیت اسمارت تینکیو Smart ThinQ چیست و چه کاربردی دارد؟اپلیکیشن مربوط فناوری Smart ThinQ در تلفن‌های هوشمند چه نام دارد؟ساده کردن کارهای پیچیده به کمک فناوری اسمارت تینکیو!5 کاربرد مهم که به کمک فناوری Smart ThinQ در اختیار شما قرار می‌گیرد:1) دسترسی هوشمند و از راه دور2) عیب دستگاه خود را پیدا کنید3) سازگاری وسایل هوشمند با نیازهای ما4) فناوری هوشمند Smart Grid و صرفه جویی در مصرف برق5) کاربرد هوش مصنوعی در قابلیت اسمارت تینکیونحوه استفاده از فناوری Smart ThinQ در یخچال‌های هوشمند ال جینحوه استفاده از قابلیت Smart ThinQ در ماشین لباسشویی هوشمند ال جی چگونه است؟نحوه استفاده از قابلیت Smart ThinQ و چگونه ماشین ظرفشویی را از راه دور روشن می‌کند؟قابلیت Smart ThinQ چیست و نحوه استفاده از آن در کولر گازی ال جی و امکان تنظیم و دمای دلخواه محیط

قابلیت اسمارت تینکیو Smart ThinQ چیست و چه کاربردی دارد؟

قابلیت اسمارت تینکیو Smart ThinQ چیست؟ این قابلیت چند سالی است که به عنوان یک ویژگی به محصولات ال جی افزوده شده است. بی شک زمانی که می‌خواهید محصولات ال جی را انتخاب کنید و امکانات آن را بررسی می‌کنید، از خودتان می‌پرسید منظور از Smart ThinQ چیست؟

فناوری تین‌کیو ال جی قابلیتی است، که تمام وسایل هوشمندی که در محل زندگی شما وجود دارد را، از طریق وای فای به یکدیگر متصل می‌کند. کمپانی ال جی برای آن که محصولات خود را به این قابلیت هوشمند مجهز کند، از هوش مصنوعی در آن‌ها استفاده کرده تا سبک زندگی شما را یاد بگیرد. بنابراین زمانی که بخواهید تنظیمات لوازم خانگی را انجام دهید، اسمارت تینکیو به صورت پیش فرض تنظیمات مورد علاقه شما را برایتان نمایش می‌دهد. به این ترتیب تنظیم لوازم خانگی مختلف شما در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

 لیست قیمت تلویزیون ارزان در بانه

قبل از خواندن ادامه ویژگی های محصول لطفا به نکته کلیدی زیر توجه کنید: برای اطلاع از قیمت تلویزیون و خرید تلویزیون مد نظر خودتان، از جدول و لیست زیر می توانید استفاده کنید هر کدام را که نیاز دارید کلیک کنید، وارد دسته بندی مربوطه خواهید شد.
 تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ تلویزیون سونی
تلویزیون ال جی 55 اینچ تلویزیون سامسونگ 55 اینچ تلویزیون سونی 65 اینچ
تلویزیون ال جی 49 اینچ تلویزیون 50 اینچ سامسونگ تلویزیون سونی 55 اینچ
تلویزیون ال جی 43 اینچ تلویزیون سامسونگ 49 اینچ تلویزیون سونی 49 اینچ
تلویزیون ال جی 32 اینچ تلویزیون سامسونگ 43 اینچ تلویزیون سونی 43 اینچ
تلویزیون سامسونگ 32 اینچ
لیست برندهای دیگر تلویزیون بانه ویترین یکی از بزرگترین مرجع های خرید تلویوزیون از بانه، به شما تضمین می دهد کمترین قیمت را ارائه میدهد. اسمارت تینکیو SmartThinQ چیست و چه کاربردی دارد؟

اپلیکیشن مربوط فناوری Smart ThinQ در تلفن‌های هوشمند چه نام دارد؟

برای بهره مند شدن و استفاده از قابلیت تینکیو نیاز دارید ابتدا اپلیکیشن مربوط به آن را در تلفن همراه هوشمند خود نصب کنید؛ این اپلیکیشن LG Smart ThinQ نام دارد و دارای یک رابط کاربری با محیط آسان است که مدیریت وسایل هوشمند را برای شما راحت‌تر می‌کند. برای آن که این رابط کاربری هوشمند را در اختیار داشته باشید؛ لازم است آن را از طریق Google play و یا اپ ستور تلفن همراهتان دانلود کنید و مراحل نصب آن را انجام دهید.

  اپلیکیشن مربوط فناوری Smart ThinQ در تلفن‌های هوشمند چه نام دارد؟

ساده کردن کارهای پیچیده به کمک فناوری اسمارت تینکیو!

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی که در سال‌های اخیر شاهد آن بوده‌ایم، زندگی روزمره برای بشر به امری راحت و سهل تبدیل شده است. رسالت اصلی تمامی فناوری‌ها، آسان‌تر کردن زندگی ما انسان‌هاست که امروزه این رسالت تا حدود نسبتا زیادی محقق شده است.

کمپانی ال جی با شعار ” آینده در پشت در است ” این قابلیت و اپلیکیشن را به مشتریان و کاربران خود معرفی کرده‌ است. کمپانی آسیایی ال جی چشم انداز گسترده‌ای برای قابلیت Smart ThinQ در نظر گرفته و با هدف بلند مدتی آن را به تولیدات خود افزوده و هر بار امکانات بیشتری را به آن اضافه می‌کند. این فناوری تا امروز کارهایی از قبیل:

 1. روشن کردن ماشین لباسشویی با برنامه‌ی دلخواه
 2. روشن کردن ماشین ظرفشویی در زمان مورد نظر
 3. تنظیمات دمای یخچال و فریزر برای تازه ماندن مواد غذایی
 4. گرم یا خنک کردن محیط منزل قبل از ورود به آن
و موارد بی‌شمار دیگری را به وسیله‌ی این قابلیت و اپلیکیشن آن، برای ما سهل و آسان کرده است.

قابلیت Smart ThinQ ال جی نه تنها کنترل و مدیریت لوازم برقی هوشمند را راحت‌تر کرده بلکه دائما وضعیت آن‌ها و مراحل کار را به کاربر گزارش می‌دهد. اپلیکیشن LG Smart ThinQ بعد از مدت زمانی، عادت‌های شما را به طور کامل آنالیز می‌کند و با اطلاعاتی که به دست آورده الگوی مصرفی شما در رابطه با هر وسیله را درک می‌کند در نتیجه در انجام خیلی از کارها به شما کمک می‌کند.

5 کاربرد مهم که به کمک فناوری Smart ThinQ در اختیار شما قرار می‌گیرد:

1) دسترسی هوشمند و از راه دور

بعد از نصب برنامه‌ی کاربردی اسمارت تینکیو ال جی بر روی تلفن همراه هوشمند خود، وسایلی که هوشمند هستند و از اینترنت اشیا و این قابلیت پشتیبانی می‌کنند را مدیریت کنید. این برنامه محیط کاربری راحتی دارد و تنها کافی است از طریق وای فای تمامی وسایل هوشمند ال جی را به این اپلیکیشن رابط متصل کنید. بعد از اتصال می‌توانید از راه دور و حتی خارج از محیط خانه وسایل هوشمندتان را روشن کنید، کار آن‌ها را متوقف کنید و تنظیمات هر یک را به دلخواه تغییر دهید.

به عنوان مثال می‌توانید غذایی که قبل از خروج از منزل روی اجاق گاز گذاشته‌اید را با روشن کردن شعله، گرم کنید و یا می‌توانید ظرف‌هایی که قبل از خروج از منزل در ماشین ظرفشویی قرار داده بودید را در حالی که سر کار هستید با برنامه‌ی دلخواه بشویید.

1 - دسترسی هوشمند و از راه دور

2) عیب دستگاه خود را پیدا کنید

گاهی پیش می‌آید لوازم برقی دچار اختلال شوند و در کار آن‌ها مشکلاتی به وجود آید؛ ال جی با قرار دادن قابلیت Smart ThinQ در محصولاتش به دنبال حل کردن این اختلالات بوده است. اپلیکیشن تینکیو ال جی در کنار مدیریت، به برطرف کردن فوری و مفید مشکلات لوازم هوشمند نیز رسیدگی می‌کند.

رفع مشکلات لوازم برقی در این دستگاه‌ها به دو صورت انجام می‌شود؛ این لوازم برقی هوشمند می‌تواند با کمک گرفتن از دستگاه‌های صوتی مثل آمازون الکسا و بعد از به وجود آمدن مشکل به طور خودکار به مرکز پشتیبانی ال جی متصل شوند و مشکل خود را به کمک دستیار صوتی به پشتیبان انتقال دهند و یا می‌توانند عیب خود را از طریق وای فای و اپلیکیشن به صورت پیام به شما انتقال دهند تا شما راه حلی برای رفع آن پیدا کنید.

3) سازگاری وسایل هوشمند با نیازهای ما

همان طور که گفتیم اصلی‌ترین هدف پیشرفت تکنولوژی، ایجاد زندگی آسان برای انسان‌هاست. ال جی با همین هدف تکنولوژی ThinQ را متولد کرد. این قابلیت با کمک گرفتن از هوش مصنوعی نیاز هر یک از اعضای خانواده را شناسایی می‌کند و با توجه به آن، دست به شخصی سازی و سفارشی کردن امکانات می‌زند. سازگاری این وسایل هوشمند به درجه‌ای رسیده که حتی می‌تواند مطابق با موجودی مواد غذایی داخل یخچال غذای روز شما را پیشنهاد کند و یا با شناسایی دمای دلخواه شما، دمای محیط را به آن دمای مطبوع تغییر دهد. تمامی این امکانات باعث می‌شود، پیچیدگی زندگی روزمره تا حد زیادی از بین برود.

4) فناوری هوشمند Smart Grid و صرفه جویی در مصرف برق

از آن جایی که مصرف صحیح انرژی برای همه اهمیت زیادی دارد؛ کمپانی ال جی با استفاده از Smart ThinQ ال جی در محصولاتش، به مدیریت مصرف انرژی پرداخته است. قابلیت اسمارت تینکیو ال جی با اتصال به شبکه‌ی برق کلی منطقه و تشخیص میزان مصرف بقیه‌ی ساکنین منطقه، انجام کارها را مدیریت می‌کند. این کار باعث می‌شود، کارهای شما با مصرف انرژی کمتری انجام شوند.

البته این فناوری در تمامی نقاط قابل دسترس نیست و باید شرکت تامین کننده‌ی برق نیز از تکنولوژِی Smart Grid پشتیبانی کند.

5) کاربرد هوش مصنوعی در قابلیت اسمارت تینکیو

وقتی صحبت از اسمارت تینیکو به میان می‌آید برند کره ای ال جی بابت هوش مصنوعی که در آن قرار داده است خود را از سایر رقبا یک پله بالاتر می‌بیند. اما هوش مصنوعی چگونه توانسته است استفاده از لوازم خانگی مثل لباسشوییی را برایمان آسان کند؟

برای درک این مسئله تصور کنید شما در روزهای جمعه لباس‌های خود را با لباسشویی شست و شو می‌دهید. معمولا برای شستن لباس‌ها در جمعه‌ها از یک برنامه ویژه ماشین لباسشویی استفاده می‌کنید. هوش مصنوعی این مسئله را یاد می‌گیرد. بنابراین در هفته‌های بعدی هم می‌تواند حدس بزند شما به صورت معمول از چه برنامه‌ای استفاده می‌کنید و آن را در دسترس سریع شما قرار می‌دهد. یا حتی زمانی که خودتان در منزل حضور ندارید سایر اعضای خانواده تان می‌توانند بفهمند از کدام برنامه شست و شو برای لباس هایشان استفاده کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند.

کاربرد هوش مصنوعی

نحوه استفاده از فناوری Smart ThinQ در یخچال‌های هوشمند ال جی

بعد از نصب اپلیکیشن تین‌کیو و ساخت حساب کاربری و تایید آن، برای مدیریت یخچال از طریق اسمارت تین کیو مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله اول: از طریق صفحه‌ی کنترل پنل گزینه + را از گوشه‌ی بالایی برنامه لمس کنید. مرحله دوم: منویی از لوازم برقی به شما نمایش داده می‌شود که باید گزینه‌ی مربوط به یخچال یعنی Refrigerator را انتخاب کنید.
نکته : متاسفانه این برنامه فعلا به زبان فارسی در دسترس نمی‌باشد.
مرحله سوم: از روی نمایشگر یخچال خود وای فای را انتخاب کنید و یخچال و اپلیکیشن را به یک وای فای مشترک متصل کنید. مرحله چهارم: بعد از طی کردن این مراحل اطلاعات یخچال مثل دما فریزر و یخچال به شما نمایش داده می‌شود. مرحله پنجم: شما می‌توانید دما را به کمک این اپلیکیش تغییر دهید. مرحله ششم: مصرف انرژی آن را به وسیله‌ی فعال کردن حالت اقتصادی از راه دور کنترل کنید. مرحله آخر: اگر دستگاه دچار اختلال و مشکل شد پیغام مربوط به آن را دریافت کنید.
اگر به خرید یخچال و فریزر ال جی که مجهز به این قابلیت باشند علاقه دارید، می توان به این مدل ها شاره کرد :

البته برای اطلاع دقیق از قیمت و امکانات هر کدام از مدل ها و همچنین معرفی مدل‌های بیشتر می‌توانید با کارشناسان فروش ما در بالای صفحه تماس بگیرید تا به صورت تخصصی و دقیق شما را راهنمایی کنند.

نحوه استفاده از فناوری Smart ThinQ در یخچال‌های هوشمند ال جی

نحوه استفاده از قابلیت Smart ThinQ در ماشین لباسشویی هوشمند ال جی چگونه است؟

برای مدیریت ماشین لباسشویی از راه دور ابتدا برنامه اسمارت تینیکیو را از فروشگاه آنلاین موجود در تلفن همراه خود دانلود کنید، سپس مراحل زیر را انجام دهید:

 1. از صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن ال جی و از طریق گزینه‌ی + ماشین لباسشویی را انتخاب کنید.
 2. بعد از متصل کردن برنامه و ماشین به وای وای مشترک و تایید رمز، می‌توانید از راه دور دستگاه را روشن کنید.
 3. قابلیت Smart ThinQ ال جی در ماشین لباسشویی به شما اجازه می‌دهد ماشین را با برنامه‌ی دلخواهتان و با توجه به نوع لباس‌ها و کثیفی آن‌ها روشن کنید.
 4. همچنین اگر سیستم دستگاه دچار مشکل شده باشد، دستگاه به وسیله‌ی این برنامه به شما مشکلش را اطلاع می‌دهد.
 5. علاوه بر این زمانی که برنامه‌ی شست و شوی لباسشویی تمام شود، پیغام اتمام کار توسط برنامه‌ی LG ThinnQ به دست شما می‌رسد.

در اغلب لباسشویی های سال 2019 به بعد شرکت ال جی از این قابلیت جذاب استفاده شده است، که از جمله آن‌ها می توان چند مدل زیر را نام برد:

نحوه استفاده از قابلیت Smart ThinQ و چگونه ماشین ظرفشویی را از راه دور روشن می‌کند؟

ال جی به کمک این فناوری و اپلیکیشن مخصوص به آن لوازم هوشمند زیادی را مدیریت می‌کند که یکی از آن‌ها ماشین ظرفشویی است. با اضافه کردن ماشین ظرفشویی به اپلیکیشن LG ThinQ و اتصال به یک مودم مشترک، می‌توانید برنامه‌های شست و شوی مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا ظرف‌ها با دمای معین و مدت زمان مشخصی شسته شوند. اگر دستگاه در حین کار دچار مشکل شود، آن را به طور دقیق به شما گذارش می‌دهد.

شرکت ال جی تنها در ماشین ظرفشویی های بالا رده خود از قابلیت اسمارت تینیکو استفاده کرده است، که از جمله این محصولات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل 325 : قیمت حدودی آن 23/000/000 میلیوت تومان
 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل 512 : قیمت حدودی آن 15/000/000 میلیون تومان
 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل 425 : قیمت حدودی ان 18/000/000 میلیون تومان
نحوه استفاده از قابلیت Smart ThinQ و چگونه ماشین ظرفشویی را از راه دور روشن می‌کند؟

قابلیت Smart ThinQ چیست و نحوه استفاده از آن در کولر گازی ال جی و امکان تنظیم و دمای دلخواه محیط

کمپانی ال جی در کولر گازی‌هایی که تولید می‌کند نیز از Smart ThinQ ال جی استفاده کرده است. با متصل کردن کولر گازی و اپلیکیشن تین‌کیو، علاوه بر نمایش دمای فعلی کولر می‌توانید دما را تغییر دهید، سرعت فن دستگاه را کم یا زیاد کنید و جهت دمیدن هوای خروجی را مشخص کنید.

کمپانی ال جی با قرار دادن این قابلیت در کولر گازی‌ها کارها را برای ما آسان‌تر کرده است؛ علاوه بر موارد گفته شده، شما می‌توانید با زمان بندی خاصی به کولر خود بدهید تا قبل از ورود شما فضا را برای شما آماده کند. اسمارت تینکیو روی تمام عملیات کولر گازی تسلط دارد و اگر عیب و خللی در کار این دستگاه وجود داشته باشد به شما اطلاع می‌دهد و برای بهبود عملکرد کولر گازی، اطلاعات مربوط به فیلتر مثل طول عمر آن‌ را به شما گزارش می‌دهد.

کنترل از راه دور لوازم خانگی ال جی

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانه ویترین در رسانه ها

راهنمای خرید تلویزیون: از HD تا K8، چه تفاوت هایی وجود دارد؟ به گزارش اطلاع نیوز بانه ویترین ( https://banehvitrin.com ) یکی از فروشگاه های معتبر فروش انواع تلویزیون است که برندهای معتبر را با قیمت های مقرون به صرفه به شما تقدیم می کند....

تلویزیون‌های فوق‌العاده بزرگ آیا واقعاً نیاز داریم؟
تلویزیون‌های فوق‌العاده بزرگ آیا واقعاً نیاز داریم؟

  شاید به نظر خرید تلویزیونی با صفحه نمایش بزرگتر، مناسب ترین گزینه باشد اما در این مطلب، قصد داریم این باور را بیشتر بررسی کنیم. سوال ما این است که آیا واقعا خرید تلویزیون های فوق‌العاده بزرگ می تواند منطقی باشد؟ هنگام خرید تلویزیون باید...

نکاتی برای حفظ و نگهداری صحیح تلویزیون و افزایش عمر مفید آن
نکاتی برای حفظ و نگهداری صحیح تلویزیون و افزایش عمر مفید آن

تلویزیون یکی از پرکاربردترین وسایل الکترونیکی و بهترین انتخاب برای پر کردن اوقات فراغت است. این وسیله که از قیمت نسبتا بالایی برخوردار می باشد، مانند دیگر وسایل الکترونیکی احتمال خرابی دارد. جهت پیشگیری از بروز مشکل و خرابی در این وسیله، باید با نکات...

آخرین تکنولوژی های تلویزیون چه تغییراتی در بازار ایجاد کرده است؟

آخرین تکنولوژی های تلویزیون: مدت زمان زیادی از تلویزیون های کمدی با بدنه طرح چوب و تصویر برآمده، می گذرد. می توان گفت از بیست سال پیش تا به امروز، شاهد یک تکامل در تکنولوژی تلویزیون ها بوده ایم. البته این تکامل به تنهایی یک...

نحوه اتصال تلویزیون هوشمند به لپ تاپ
نحوه اتصال تلویزیون هوشمند به لپ تاپ

اتصال تلویزیون به لپ تاپ یکی از امکانات تلویزیون‌های هوشمند است که باعث وصل شدن تلویزیون به لپ تاپ و سایر دستگاه‌های دیجیتالی می‌شود. تماشای فیلم، کار کردن بر روی صفحه نمایش کوچک لپ تاپ و اجرای بازی بر روی لپ تاپ و… شاید برای...

چگونگی نصب اپلیکیشن بر روی تلویزیون سامسونگ
چگونگی نصب اپلیکیشن بر روی تلویزیون سامسونگ

تلویزیون هوشمند قابلیت‌ها و امکانات متعددی دارد که یکی از آنها امکان نصب برنامه بر روی تلویزیون است. در واقع کاربران می‌توانند برنامه‌ها و نرم افزارهای مختلفی را بر روی تلویزیون نصب کنند. سامسونگ یکی از سازنده‌ها وپیشتازان تلویزیون‌های اسمارت به صورت پیش‌فرض چند برنامه...

آموزش اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت
آموزش اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت

اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت ؛ پیشرفت تکنولوژی سازنده و شرکت‌های بزرگ را بر آن واداشته که هوشمند بودن و اتصال به اینترنت را از انحصار گوشی‌های موبایل درآورند و انواع لوازم خانگی مانند تلویزیون، یخچال، لباسشویی و… را نیز با قابلیت اتصال به اینترنت...

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش