• مشاوره صحیح
  • قیمت مناسب
  • اصالت کالا
  • بانه ویترین
7 فناوری نوین در ماشین‌ ظرفشویی

7 فناوری نوین در ماشین‌ ظرفشویی که شما نمیدانید

ماشین های ظرفشویی در سال های گذشته طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. تعداد زیادی از افراد از این دستگاه برای شستن ظرف و ظروف خود استفاده می کنند. همین مسئله نیز باعث شده تا تعدادی از کمپانی های معروف به تولید انبوه ماشین ظرفشویی بپردازند. این کمپانی ها از فناوری های نوینی در ساخت ماشین های ظرفشویی خود بهره گرفته اند تا از رقبای خود پیشی بگیرند. از جمله این فناوری ها می توان به استفاده از سیستم بخار، شستشو به وسیله بازوهای مکانیکی، ضد عفونی دقیق ظروف و … اشاره کرد. 7 فناوری نوین در ماشین‌ ظرفشویی که شما نمیدانید عنوان این مقاله است و ما در این مقاله برایتان از این فناوری ها خواهیم گفت.

7 فناوری نوین در ماشین‌ ظرفشویی که شما نمیدانید

1. فناوری نوین TrueStream در ماشین ظرفشویی

یکی از مهم ترین فناوری هایی که امروزه در ماشین های ظرفشویی استفاده می شود، تکنولوژی TrueStream است. با استفاده از این فناوری ظرف های شما به بهترین شکل شسته می شوند، در حالی که مقدار مصرف انرژی شما در پایین ترین میزان ممکن است.

زمانی که حالت TrueStream را فعال می کنید، ظرف های شما با بخار ضد عفونی می شوند و همین مسئله باعث می شود تا مصرف آب و برق شما به میزان زیادی کاهش پیدا کند. بخار آب به خوبی می تواند تمامی لکه های موجود روی ظروف شما را از بین ببرد؛ بنابراین نیازی نیست نگران تمیز شدن ظرف هایتان باشید.

ماشین ظرفشویی ارزان بانه دارای تکنولوژی TrueStream است این ماشین با طراحی کارآمد و عملکرد بی‌نقص، گزینه‌ای عالی برای همه‌ی خانه‌هاست که به دنبال راحتی و کیفیت هستند.

2. استفاده از تکنولوژی زئولیت در ماشین های ظرفشویی

فناوری دیگری که کمپانی های مختلف در ماشین های ظرفشویی خود تعبیه کرده اند، زئولیت است. زئولیت نام یک سنگ معدنی است که در ماشین های ظرفشویی قرار می گیرد. زمانی که از این سنگ در ساخت ماشین ظرفشویی استفاده شده باشد، دستگاه شما قادر به خشک کردن ظروف بدون نیاز به بهره گیری از نیروی برق خواهد بود. این مسئله به این معنا است که این سنگ می تواند مصرف انرژی ماشین ظرفشویی را به میزان زیادی کاهش دهد. دقت داشته باشید که این سنگ به طور دائمی در ماشین ظرفشویی شما وجود دارد و نیازی نیست که نگران تمام شدن آن باشید.

استفاده از تکنولوژی زئولیت در ماشین های ظرفشویی

3. استفاده از فناوری دیوار آب در ماشین های ظرفشویی

ممکن است در قسمت منو ماشین ظرفشویی خود گزینه دیوار آب یا Water Wall را مشاهده کرده باشید. با فعال کردن این گزینه نحوه شستشو ماشین ظرفشویی تغییر می کند. این مسئله به این معنا است که شستشو ظروف شما با استفاده از یک بازوی شوینده خطی انجام می شود. این بازو می تواند تمامی ظروف شما را به بهترین شکل ممکن تمیز کند و هیچ نوع چربی و لکی را روی آن ها باقی نگذارد. در واقع این فناوری می تواند تمامی قسمت های ماشین ظرفشویی را تحت شعاع قرار دهد و به شستشو ظرف ها در هر قسمت از دستگاه بپردازد.

قیمت ماشین ظرفشویی در بانه به گونه‌ای است که هیچ فروشگاه دیگری نمی‌تواند با آن رقابت کند و این مزیت را ندارد.

4. فناوری MultiMotion در ماشین های ظرفشویی جدید

تعداد زیادی از ماشین های ظرفشویی که توسط کمپانی های مختلف به بازار عرضه می شوند، دارای فناوری MultiMotion یا حرکات ترکیبی هستند. شما با فعال کردن این گزینه می توانید به طور همزمان حرکات رفت و برگشتی روی ظروف خود داشته باشید. البته دقت داشته باشید که این حرکات به وسیله یک بازوی مکانیکی انجام می شود که در ماشین ظرفشویی شما تعبیه شده است. با استفاده از این بازوی مکانیکی می توانید مصرف انرژی را به میزان زیادی کاهش دهید؛ زیرا ظرف های شما در کم ترین زمان ممکن تمیز می شوند.

فناوری MultiMotion در ماشین های ظرفشویی جدید

5. بررسی فناوری Half Load

فناوری دیگری که در ماشین ظرفشویی های جدید وجود دارد، تکنولوژی Half Load است. در این تکنولوژی دیگر نیازی نیست که ماشین ظرفشویی خود را پر از ظرف کنید و از حداکثر ظرفیت آن استفاده کنید. بلکه می توانید با فعال کردن گزینه Half Load زمان شستشو را کم کنید. با این کار به میزان زیادی در مصرف آب نیز صرفه جویی خواهید کرد. برای استفاده از این فناوری نیازی نیست که ظرف ها را در طبقات مختلف ماشین ظرفشویی قرار دهید.

ماشین ظرفشویی ارزان بانه با کارکرد قدرتمند و موثر، به شما امکان می‌دهد تا ظروف خود را به سرعت و به نحو بسیار عالی شسته و تمیز کنید.

6. ضدعفونی کردن ظروف به وسیله اشعه UV

در برخی از ماشین های ظرفشویی جدید می توانید ظروف خود را بدون نیاز به مواد شوینده تمیز کنید. البته دقت داشته باشید که در این زمان ممکن است مدت زمان شستشو ظروف کمی طولانی تر شود. برای ضدعفونی کردن ظروف در ماشین های ظرفشویی اغلب از اشعه UV استفاده می شود. این اشعه می تواند تمامی چربی ها، باکتری ها، میکروب ها و … را از روی ظروف شما پاک کنند و شما می توانید از تمیزی ظروف خود اطمینان داشته باشید.

قیمت ماشین ظرفشویی در بانه فوق‌العاده مناسب  است  و با سایر مکان‌ها قابل مقایسه نیست.

ضدعفونی کردن ظروف به وسیله اشعه UV

7. استفاده از سیستم عیب یابی خودکار در ماشین های ظرفشویی جدید

ماشین های ظرفشویی جدیدی که توسط کمپانی های مشهور به بازار وارد می شوند، اغلب دارای سیستم عیب یابی خودکار هستند. این مسئله به این معنا است که ماشین ظرفشویی شما در مواجهه با مشکل می تواند به طور خودکار از کار بیفتد و کد خطایی را به شما نمایش دهد. این کدهای خطا نشان دهنده وجود مشکل در قسمت های مختلف ظرفشویی شما خواهند بود.

با شناخت این کدهای خطا می توانید سریعا ماشین ظرفشویی خود را بررسی کرده و آن را تعمیر کنید. البته دقت داشته باشید که در صورتی که برای تعمیر ماشین ظرفشویی تخصص کافی ندارید بهتر است از تعمیرکاران متخصص و حرفه ای کمک بگیرید. پس از خرید ماشین ظرفشویی حتما گزینه عیب یابی خودکار را روی آن فعال کنید تا در صورت وجود مشکل کدهای ارور به شما نمایش داده شوند و بتوانید سریعا برای تعمیر این دستگاه اقدام کنید.

هفت فناوری  نوین در ماشین‌ ظرفشویی که شما نمیدانید

امروزه کمپانی های مختلفی به تولید ماشین ظرفشویی می پردازند. این کمپانی ها با استفاده از فناوری های جدید قصد رقابت با سایر شرکت ها را دارند. از جمله مهم ترین فناوری هایی که در ماشین های ظرفشویی جدید وجود دارد می توان به خشک کردن ظروف با استفاده از سنگ زئولیت، عیب یابی خودکار، ضدعفونی از طریق اشعه، UV، شتسشوی ترکیبی، Half Load و … اشاره کرد. شما می توانید ماشین ظرفشویی هایی که دارای فناوری جدید هستند را از بانه ویترین خریداری کنید. بانه ویترین یکی از بهترین وب سایت های فروش لوازم خانگی با قیمت بسیار پایین به شما عزیزان است. از طریق این وب سایت می توانید به خرید از بانه به طور مستقیم و بدون واسطه بپردازید.

 لیست قیمت تلویزیون ارزان در بانه

قبل از خواندن ادامه ویژگی های محصول لطفا به نکته کلیدی زیر توجه کنید:

برای اطلاع از قیمت تلویزیون و خرید تلویزیون مد نظر خودتان، از جدول و لیست زیر می توانید استفاده کنید

هر کدام را که نیاز دارید کلیک کنید، وارد دسته بندی مربوطه خواهید شد.

 تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ تلویزیون سونی
تلویزیون ال جی 55 اینچ تلویزیون سامسونگ 55 اینچ تلویزیون سونی 65 اینچ
تلویزیون ال جی 49 اینچ تلویزیون 50 اینچ سامسونگ تلویزیون سونی 55 اینچ
تلویزیون ال جی 43 اینچ تلویزیون سامسونگ 49 اینچ تلویزیون سونی 49 اینچ
تلویزیون ال جی 32 اینچ تلویزیون سامسونگ 43 اینچ تلویزیون سونی 43 اینچ
تلویزیون سامسونگ 32 اینچ

لیست برندهای دیگر تلویزیون

بانه ویترین یکی از بزرگترین مرجع های خرید تلویوزیون از بانه، به شما تضمین می دهد کمترین قیمت را ارائه میدهد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بهترین مدل های ماشین ظرفشویی در سال 2023
نقد و بررسی بهترین مدل های ماشین ظرفشویی در سال 2023

بهترین مدل های ماشین ظرفشویی:  پیدا کردن یک ماشین ظرفشویی با کیفیت، یکی از چالش هایی است که خانم های خانه دار با آن مواجه هستند. هدف از خرید ماشین ظرفشویی، جلوگیری از اتلاف وقت و هدر رفتن آب است. بدین منظور، در این مطلب...

راهنمایی انتخاب مواد مناسب برای استفاده در ماشین ظرفشویی
راهنمایی انتخاب مواد مناسب برای استفاده در ماشین ظرفشویی

برای استفاده بهینه از ماشین ظرفشویی، باید از مواد شوینده مناسب استفاده کنید. از جمله انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی می توان به مواردی نظیر قرص‌ و ژل مخصوص ماشین ظرفشویی، نمک آبکشی، جلادهنده‌ ها و … اشاره کرد. مواد جلا دهنده، موجب از بین...

معرفی 4 ماشین ظرفشویی ارزان موجود در بازار
معرفی 4 ماشین ظرفشویی ارزان موجود در بازار

ماشین ظرفشویی یکی از دستگاه‌های کاربردی برای شستشوی ظروف است که کار شستن ظروف را از روی دوش شما برمی‌دارد و شما را از شرِ شستن دستی ظرف‌ها خلاص می‌کند. ماشین‌های ظرفشویی به صورت کلی دارای سه مدل متفاوت هستند که شامل ظرفشویی رومیزی، ظرفشویی...

معرفی بهترین تکنولوژی‌های ماشین ظرفشویی بوش
معرفی بهترین تکنولوژی‌های ماشین ظرفشویی بوش

بهترین تکنولوژی‌های ماشین ظرفشویی بوش؛ ماشین‌های ظرفشویی بهترین وسیله برای شستن ظروف هستند که بعد از یک مهمانی یا دورهمی خسته‌کننده تمیزی را به ظروف کثیف هدیه می‌بخشند. استفاده از ماشین ظرفشویی نه تنها باعث کاهش زمان شستشو می‌شود، بلکه میزان مصرف آب و انرژی...

بررسی ابعاد انواع ماشین ظرفشویی
بررسی ابعاد انواع ماشین ظرفشویی

خرید ماشین ظرفشویی و استفاده از آن لازمه پیشبرد امور روزانه در هر خانه‌ای است. یکی از موارد مهم در زمان خرید، ابعاد محصول است. به این صورت که باید در نظر داشته باشید که ابعاد ماشین ظرفشویی به صورت استاندارد چقدر است؟ همچنین چه...

راهنمای جامع خرید ماشین ظرفشویی
راهنمای جامع خرید ماشین ظرفشویی

همان‌طور که همه می‌دانیم، شستن دستی ظرف‌ها همیشه دردسر‌هایی با خود داشته و صرف وقت زیادی نیز از انسان می‌طلبد. اما در دنیای امروزی که همه چیز به سمت راحتی انسان و ماشینی شدن پیش می‌رود، با ساخت ماشین ظرفشویی ظرف شستن نیز دیگر بدون...

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش