• مشاوره صحیح
  • قیمت مناسب
  • اصالت کالا
  • بانه ویترین
11 نکته مفید در مورد جاروبرقی‌ های رباتیک

امروزه، جاروبرقی های رباتیک جایگزین انواع دیگر جاروبرقی ها شده اند. جاروبرقی های رباتیک به صورت هوشمندانه طراحی شده اند. این نوع جاروبرقی ها دارای عملکرد بهتری هستند؛ بنابراین، اگر به فکر خرید جاروبرقی پیشرفته و هوشمند هستید، به شما خرید جاروهای رباتیک را پیشنهاد می کنیم. در این مقاله با ما باشید تا  11 نکته مفید در مورد جاروبرقی‌ های رباتیک را با شما درمیان بگذاریم.

  11 نکته مفید در مورد جاروبرقی‌ های رباتیک  

11 نکته مفید در مورد جاروبرقی‌ های رباتیک و مزایا و معایب آن

مزایا

جاروبرقی های رباتیک دارای مزایای مختلفی هستند. از مزایای خرید جاروبرقی های رباتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صرفه جویی در زمان
  • تمیز کردن راحت تر خانه
  • پاکسازی و نظافت کامل خانه
  • عدم نیاز به دخالت نیروی انسانی برای کار با دستگاه

معایب 

جاروبرقی های رباتیک دارای معایبی مانند قیمت بالاتر نسبت به سایر مدل ها هستند. این تنها یکی از معایب جاروبرقی رباتیک محسوب می شود.  سایر این معایب عبارتند از:

  • عمر کوتاه باتری
  • خالی شدن شارژ دستگاه
  • مشکل در تمیز کردن سطوح مختلف
  11 نکته مفید در مورد جاروبرقی‌ های رباتیک و مزایا و معایب آن  

چرا نباید از جاروبرقی رباتیک استفاده کنیم؟

جاروبرقی رباتیک دارای معایبی است و به همین دلیل برخی از افراد از خرید این مدل جارو خودداری می کنند. آیا می دانید که به چه دلیل نباید از جاروبرقی رباتیک استفاده کرد؟ در این بخش، به این سؤال شما پاسخ خواهیم داد.

1. شارژ و باتری جاروبرقی

جاروهای رباتیک دارای باتری با طول عمر کوتاه هستند. مدت زیادی زمان می برد تا جاروبرقی های رباتیک، محیط را نظافت کنند؛ بنابراین، باتری این دستگاه زود کارایی خود را از دست می دهد. گاهی اوقات، شارژ باتری جاروبرقی قبل از اینکه محیط به خوبی تمیز شود، به اتمام می رسد. در کل، جاروبرقی های رباتیک می توانند تا دو ساعت شارژ داشته باشند. البته، اگر محیط مورد نظر کوچک باشد، شارژ جارو به راحتی تمام نمی شود.

2. قیمت بالای جاروبرقی

جاروبرقی های رباتیک جزو جدیدترین جاروهای موجود در بازار هستند. این نوع جاروبرقی ها کیفیت بسیار زیادی دارند. از آنجایی که کیفیت و قدرت جاروبرقی های رباتیک زیادتر از مدل های معمولی است، این مدل جارو به مراتب قیمت بیشتری دارد. پس، اگر بودجه کافی برای خرید جاروبرقی ندارید، به شما خرید این مدل جارو را پیشنهاد نمی کنیم.

3. پر شدن مخزن جارو

یکی از معایب جاروبرقی های رباتیک، پر شدن سریع مخزن این مدل جاروبرقی ها است. در صورتی که محیط منزل تان خیلی بزرگ است، باید مخزن به صورت مرتب خالی شود. از آنجایی که تجمع زباله ها در مخزن دستگاه باعث کاهش عملکرد جارو می شود، مخزن جارو باید به موقع تخلیه شود.

  چرا نباید از جاروبرقی رباتیک استفاده کنیم؟  

4. عدم توانایی در نظافت پله‌ ها

اگر منزل شما دارای پله است، خرید جاروی رباتیک گزینه مناسبی نیست. جاروبرقی های رباتیک، این قابلیت را ندارند که پله ها را تمیز کنند؛ بنابراین، اگر قصد نظافت سطوحی مانند پله ها را دارید، خرید جاروی رباتیک را به شما پیشنهاد نمی کنیم. شما می توانید برای نظافت پله ها از جاروبرقی های ساده و معمولی استفاده کنید.

دلایل فراگیر شدن استفاده از جاروبرقی رباتیک

همانطور که گفتیم، جاروبرقی های رباتیک جایگزین جاروبرقی های معمولی شده اند. بسیاری از خانم ها به دلایل مختلف برای نظافت منزل به استفاده از جارو رباتیک علاقه دارند. اما آیا می دانید که افراد به چه دلایلی از جارو رباتیک استفاده می کنند؟ این دلایل عبارتند از:

5. صرفه‌ جویی در زمان

یکی از سخت ترین کارها برای هر خانم خانه داری، نظافت و جارو کردن محیط منزل است. از آنجایی که جارو کردن محیط زمان بر است، باید به فکر راهکاری برای صرفه جویی در زمان باشید. شما می توانید با استفاده از جاروبرقی های رباتیک، به سرعت محیط موردنظر را جارو بزنید؛ بنابراین، با خرید و استفاده از این مدل جاروبرقی می توانید در زمان صرفه جویی کنید.

6. پاکسازی محیط بدون نیاز به دخالت کاربر

یکی از دلایلی که بسیاری از افراد به خرید جاروبرقی ، مخصوصا جاروبرقی های رباتیک روی آورده اند، امکان پاکسازی محیط بدون نیاز به دخالت کاربر است. این جاروبرقی ها به صورت خودکار عمل می کنند؛ بنابراین، پاکسازی محیط با جاروی رباتیک بدون نیاز به دخالت کاربر انجام می شود. اگر مشکل حرکتی دارید، نظافت منزل با جاروی رباتیک برای شما بهترین انتخاب است.

7. عملکرد راحت و آسان جاروبرقی رباتیک

برای کار کردن با این مدل جاروبرقی به دانش و مهارت خاصی نیاز ندارید. شما می توانید با فشردن دکمه های مخصوص تعبیه شده روی جاروبرقی، به راحتی محیط منزل را جارو بکشید. برخی از انواع مدل های جاروبرقی رباتیک دارای سیستم هوشمند هستند. سیستم هوشمند این نوع جاروبرقی ها به شما کمک می کند که عملکرد دستگاه را روی موبایل خود کنترل کنید.

  آیا نباید از جاروبرقی رباتیک استفاده کنیم؟  

8. مناسب برای نظافت سرامیک

اگر قصد نظافت پارکت و سرامیک را دارید، به شما خرید جاروی رباتیک را پیشنهاد می کنیم. جاروهای رباتیک، این قابلیت را دارند که به راحتی و به بهترین نحو هرگونه آلودگی را از روی پارکت و سرامیک از بین ببرند. بنابراین، امکان نظافت راحت سرامیک و پارکت را می توان از مزایای استفاده از جارو رباتیک در نظر گرفت.

9. امکان تنظیم جاروبرقی

جاروهای رباتیک این قابلیت را دارند که در درجات مختلف تنظیم شوند. شما می توانید قدرت مکش، میزان تمیزکنندگی و موارد دیگر جاروبرقی های رباتیک را به صورت دلخواه تنظیم کنید؛ بنابراین، امکان تنظیم قدرت و توان جارو در درجات مختلف از مزایای خرید جاروبرقی های رباتیک محسوب می شود.

10. فیلتراسیون مناسب

یکی از مزایای جاروبرقی های رباتیک این است که به فیلتراسیون مناسب مجهز هستند؛ بنابراین، بعد از جارو کشیدن محیط دچار آلرژی نمی شوید. اکثر جاروهای رباتیک، مجهز به فیلتر هِپا هستند. فیلتر هپا تعبیه شده در جاروهای رباتیک، نقش مهمی در حذف آلاینده ها دارد.

11. سطح نویز پایین

جاروبرقی های رباتیک نسبت به سایر مدل های جاروبرقی ارزان، صدای کمتری تولید می کنند. استفاده از جاروهای رباتیک به افرادی پیشنهاد می شود که سر و صدا آنها را آزار می دهد؛ بنابراین، سطح نویز پایین را می توان جزو مزایای جاروبرقی های رباتیک در نظر گرفت.

  BGL6POW2 BOSCH 2 450x450 1 | بانه ویترین مرجع تخصصی لوازم خانگی  

بهترین جاروبرقی ها کدامند؟

در سال های اخیر، بسیاری از افراد به خرید جاروبرقی و جاروبرقی های رباتیک روی آورده اند. در این مطلب سعی کردیم که شما را با مزایا و معایب این مدل جاروبرقی بیشتر آشنا کنیم. در صورتیکه فکر می کنید جاروبرقی رباتیک، بهترین گزینه برای شما است، می توانید از طریق بانه ویترین محصول موردنظرتان را سفارش دهید. شما می توانید با خرید از بانه در هزینه های صرفه جویی کرده و کالای باکیفیتی را خریداری کنید.

قیمت تلویزیون به عنوان یکی از پارامترهای اساسی در انتخاب و خرید این وسیله تکنولوژیک اهمیت زیادی دارد. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات جدیدترین مدل‌ها و قیمت‌های روز تلویزیون‌های LED و LCD و همچنین انجام مقایسه‌های لازم، به صفحه مرتبط ما مراجعه نمایید و از این فرصت بهره‌مند شوید تا با خیالی آسوده و اطلاعات کامل، تصمیم به خرید تلویزیون جدید خود بگیرید.

ممکن است مطلب زیر هم برای شما مهم باشد.

 لیست قیمت تلویزیون ارزان در بانه

قبل از خواندن ادامه ویژگی های محصول لطفا به نکته کلیدی زیر توجه کنید: برای اطلاع از قیمت تلویزیون و خرید تلویزیون مد نظر خودتان، از جدول و لیست زیر می توانید استفاده کنید هر کدام را که نیاز دارید کلیک کنید، وارد دسته بندی مربوطه خواهید شد.
 تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ تلویزیون سونی
تلویزیون ال جی 55 اینچ تلویزیون سامسونگ 55 اینچ تلویزیون سونی 65 اینچ
تلویزیون ال جی 49 اینچ تلویزیون 50 اینچ سامسونگ تلویزیون سونی 55 اینچ
تلویزیون ال جی 43 اینچ تلویزیون سامسونگ 49 اینچ تلویزیون سونی 49 اینچ
تلویزیون ال جی 32 اینچ تلویزیون سامسونگ 43 اینچ تلویزیون سونی 43 اینچ
تلویزیون سامسونگ 32 اینچ
لیست برندهای دیگر تلویزیون بانه ویترین یکی از بزرگترین مرجع های خرید تلویوزیون از بانه، به شما تضمین می دهد کمترین قیمت را ارائه میدهد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه جاروبرقی های دستی و ایستاده، کدامیک مناسب تر است؟
مقایسه جاروبرقی های دستی و ایستاده، کدامیک مناسب تر است؟

مقایسه جاروبرقی های دستی و ایستاده: در گذشته ای نه چندان دور، افراد برای نظافت منزل خود از جارو و خاک انداز استفاده می کردند؛ اما ورود جارو برقی به زندگی امروزی، نظافت را به کاری ساده و آسان تبدیل کرد. جارو برقی می تواند...

جاروبرقی بی‌سیم یا با سیم؟ مزایا و معایب هر دسته   
جاروبرقی بی‌سیم یا با سیم؟ مزایا و معایب هر دسته   

تفاوت جاروبرقی با سیم و بدون سیم: جاروبرقی، وسیله ای است که برای هر خانه ای ضروری و کاربردی است. اگر قصد خرید جاروبرقی خوبی را دارید، باید با انواع جاروبرقی بیشتر آشنا شوید. برندهای مختلفی جاروبرقی ها را در مدل های متنوعِ با سیم...

جاروبرقی با مخزن یا بدون مخزن

جاروبرقی با مخزن یا بدون مخزن: وقتی صحبت از بهداشت و پاکیزگی خانه باشد، جاروبرقی حرف اول را می زند. این وسیله مهم، برای پاکیزگی انواع سطوح مانند: فرش و موکت، سطوح بدون موکت و وسایل خانه کاربرد دارد. امروزه شرکت ها و کمپانی های...

مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس کدام یک بهتر است؟
مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس کدام یک بهتر است؟

مقایسه جاروبرقی بوش و فیلیپس: جاروبرقی وسیله‌ای است که در تمیز کردن خانه بسیار نقش موثری دارد. این وسیله برقی اگر به درستی انتخاب شود می‌تواند کار نظافت و تمیز کردن منزل را برایتان راحت سازد. با توجه به اینکه تولیدکننده‌های زیادی در عرصه تولید...

معرفی گران‌ترین جاروبرقی های بوش در سال 2022
معرفی گران‌ترین جاروبرقی های بوش در سال 2022

خریدارانی که خواستار بهترین و لاکچری‌ترین‌ها هستند. معمولا بهترین محصولات را انتخاب کرده و از بابت پرداخت هزینه مشکلی ندارند، در این بین برخی از برند ها بیشتر در میان انها محبوبیت دارند، در این مقاله به بررسی گران ترین مدل های جاروبرقی بوش در...

اجزا و لوازم داخل جعبه جاروبرقی بوش
اجزا و لوازم داخل جعبه جاروبرقی بوش

اجزا جاروبرقی بوش شامل چه مواردی می‌شوند؟ اهمیت اجزا بوش در فرایند جاروکشی محیط چقدر است؟ هر یک از محصولاتی که طراحی و تولید می‌شوند از قطعات و اجزا مختلفی تشکیل شده‌اند که هر یک از آن‌ها وظایف خاصی را بر عهده دارد و تمامی...

نحوه تشخیص اصل بودن جاروبرقی بوش
نحوه تشخیص اصل بودن جاروبرقی بوش

نحوه تشخیص اصل بودن جاروبرقی بوش چگونه است؟ همه خریداران می‌توانند اصل بودن جاروبرقی بوش را تشخیص دهند؟ چه نکاتی برای تشخیص اصل بودن جاروبرقی وجود دارد؟ اهمیت تمیزی باعث شده جایگاه جاروبرقی در زندگی خریداران مشخص باشد از این رو آن‌ها به دنبال محصولی...

بانه ویترینفروشگاه بانه ویترین جستجو دسته‌بندی محصولات کارشناسان فروش